Joyroom JR D1 kablosuz Wireless Kulakiçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sporculara Özel Yenilikçi Tasarım

Kulaktan düşmesini önleyen özel aparatların yer aldığı yenilikçi tasarımı ile öne çıkan sporcu kulaklığı Joyroom JR-D1, tere ve suya dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. Bu sayede en zorlu antrenmanlarda dahi kulağınızdan çıkmadığı gibi terden etkilenmeyerek uzun bir kullanım ömrü sağlar.
Sağ ve sol kulaklığın ince bir kablo ile birbirine bağlı olduğu bu tasarımı sayesinde güvenli bir özgürlük sunan Joyroom JR-D1 wireless kulaklık, aktif gürültü önleyici teknolojisi ile dış ortamdan tamamen soyutlanmanızı sağlar. Bu sayede sıkıcı antrenmanlarınızı favori şarkılarınız ile destekleyerek eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Uzun Süre Gecikmesiz Müzik Keyfi

Hem Android hem de iOS işletim sisteminin yer aldığı mobil cihazlar ile uyumlu olan Joyroom JR-D1 wireless kulaklık, maksimum 10 metre olan Bluetooth menzili sayesinde geniş bir hareket alanı sağlarken bağlantı sorunları ve gecikmeler olmadan müzik dinlemenize yardımcı olur.
2 saat olan şarj süresi sayesinde uzun antrenmanlarda kesintisiz olarak kullanabileceğiniz bu ergonomik kulaklık, şık tasarımı ile göz doldururken günlük kullanım için de idealdir.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Türü: Kulak İçi
  • Ses Çıkışı: Stereo
  • Bağlantı Tipi: Kablosuz
  • Uyumluluk: Android/iOS
  • Bluetooth Standardı: 4.1
  • Kullanım Mesafesi: 10 metre
  • Frekans: 20 Hz - 20 kHz
  • Şarj Süresi: 2 saat
  • Aktif Gürültü Önleme (ANC): Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.