Joyroom JR SP2 1600 Mah Powerbank ile Bluetooth Kablosuz Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Kablosuz Kulaklık Rahatlığını Yaşayın

Android ve iOS sistemleri destekleyen Joyroom 1600 mAh powerbank ve Bluetooth kablosuz kulaklık ile güç sağlama ve kulaklık kullanma deneyimlerinizi kablosuz bir şekilde yaşayın.

Uzun Süreli Kullanım

30 dakikada şarj olabilen cihaz, 4 saate kadar kullanım süresi sağlar. Bluetooth bağlantı özelliği 5.0 olup hızlı ve kesintisizdir. Bir defalık şarj kılıfı kulaklığı toplamda 25 kez şarj edebilir. Joyroom Bluetooth kablosuz kulaklığı hem müzik dinlemek için hem de telefon görüşmeleri yapmak için kullanabilirsiniz. CVC gürültü azaltma sistemi ile HD çağrılar alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bluetooth: 5.0
  • Bluetooth Mesafe: 10 Metre
  • Pil Kapasitesi: 1600 mAh
  • Destek Bluetooth Protokolü: A2D / AVRCP / HFP / HSP
  • Kontrol Yöntemi: Düğme
  • Kulaklık Bataryası: 60 mAh

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.