Lenovo QE03 Bluetooth Neckband Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Uzun Süre Kullanım İmkanı

Lenovo QE03 bluetooth kulaklığınız ile yaklaşık 10 saate kadar müzik dinleyebilirsiniz.


Fonksiyonel Tasarım

Lenovo kulaklıklarınız ultra hafif tasarıma sahiptir. Dahili mikrofonu ile telefon görüşmelerinizi eller serbest olarak yapabilirsiniz. Boyun askı bölümü kaymaz ve mıknatıslı kulaklıkları mevcuttur.


Çevre Seslerinden Arının

Lenovo QE03 bluetooth kulaklık, pasif gürültü önleme özelliği sayesinde özellikle telefon görüşmeleri sırasında çevredeki seslerin size gelmesini engelleyerek rahatça görüşme yapabilmenizi sağlar.

Kolay Kontrol Sağlayan Tuşlar

Kulaklığınızın üzerinde bulunan kontrol butonları sayesinde, bağlı olduğu cihaza hiç dokunmadan gelen çağrıları cevaplayabilir, ses ayarlamaları yapabilir veya dinlediğiniz müziği değiştirebilirsiniz. Günlük hayatta fark yaratan ve oldukça işlevsel olan bu özellik sayesinde telefonunuzu cebinizden çıkarmak zorunda kalmadan, yüksek konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz.


Geniş Alanda Çalışma

Lenovo QE03 modeli 10 metrelik bir kapsama alanına sahiptir. Bu sayede özellikle evde veya ofisteyken, telefonunuzu sürekli olarak yanınızda taşımanıza gerek kalmadan bluetooth kulaklığınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dikkat Çeken Şık Tasarım

Mıknatıslı boyun askısına sahip olan bu model, şık bir tasarıma sahiptir. Alışılmışın dışındaki tasarımı ile günlük, iş veya spor kombinleriniz ile uyum yakalayarak tüm gün yanınızda olmayı hedefler..

Konforlu Kullanım

Gücünü Bluetooth 4.1 teknolojisinden alan Lenovo QE03, kulaklıkların arka kısmında yer alan dahili mıknatıs tasarımı sayesinde hareket halinde olsanız bile kulağınızdan düşmez ve konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Bu sayede, özellikle spor yaparken sürekli olarak kulaklığınızı düzeltmek zorunda kalmadan ve motivasyonunuzu yitirmeden, keyifli bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz.

Pürüzsüz Ses Kalitesi

Bluetooth desteği sunan tüm cihazlar ile uyumlu şekilde çalışan bu kulaklık, HIFI Stereo Surround ses kalitesi ile dinlediğiniz müziğin her ayrıntısını hissetmenizi sağlar. Yalnızca müzik dinlerken değil sevdiğiniz dizi veya filmleri izlerken de yüksek ses kalitesi sayesinde hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan çok daha keyifli bir ses deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Özellikler

  • Kablosuz
  • Mikrofonlu
  • Çağrı, müzik ve ses kontrol
  • 10 metre kullanım mesafesi
  • 120 dk şarj süresi
  • Android ve IOS uyumlu

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.