Polosmart FS17 Kulakiçi Kablosuz Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 05.10.2024
30dan fazla ürün vardır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Özgürlük Sunan Ultra Hafif Yapı

Spor antrenmanları ve seyahatlerde konforlu ve özgür bir kullanım sunan Polosmart FS17 kulakiçi kablosuz kulaklık, ultra hafif yapısı ve kulak kanalına uyum sağlayan kulak pedleri ile fark yaratır.

Artırılmış Bass Teknolojisi

Stereo ses çıkışı sağlayan micro işlemci teknolojisi ve H-Bass artırılmış bass teknolojisi sayesinde müzik parçalarında yer alan tüm enstrümanları ses ve nota kaybı olmaksızın duymanızı sağlar. Bu sayede favori şarkılarınızı yüksek kaliteli olarak dinleyebilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanım Sunan Dahili Mikrofon

HD ses aktarımı sunarak sesinizin karşı tarafa parazitsiz net bir şekilde ulaşmasını sağlayan dahili mikrofon, çağrı yanıtlama avantajı da sunar. Ayrıca bu mikrofon sayesinde çok oyunculu online mobil oyunları da takım arkadaşlarınız veya rakipleriniz ile etkileşime geçerek oynayabilirsiniz.

Tek Şarj ile Uzun Süreli Kullanım Avantajı

180 mAh batarya kapasitesi sayesinde tek bir şarj ile 3 saate kadar kesintisiz olarak müzik dinleme ayrıcalığı sunar. Bu çalışma prensibi, yolculuğunuz veya spor antrenmanınız boyunca kesintisiz kullanıma olanak tanır.

Rahatlık Sağlayan Çekim Mesafesi

Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisi sayesinde 10 metrelik bir menzilde kopma ve kalite kaybı olmaksızın özgürce müzik dinleme ve çağrı yanıtlama avantajı sağlar. Böylece, telefonunuz yanınızda olmasa da eller serbest çağrı yanıtlayabilir, dilediğiniz gibi müzik dinleyebilirsiniz.

Müzik ve Çağrı Kontrolü

Polosmart FS17 kulaklık üzerinde yer alan kontrol paneli sayesinde tek dokunuş ile durdurma, oynatma, şarkı değiştirme, çağrı yanıtlama, çağrı sonlandırma ve ses açma-kapama gibi farklı ayarları yapabilirsiniz.

Pratik ve Kısa Süren Şarj

USB kablo ile bilgisayar, powerbank veya uyumlu priz üzerinden şarj edebileceğiniz Polosmart FS17 kulaklık, ortalama 2 saat sonunda tamamen şarj olur. Kulaklıkta bulunan uyarı ışıkları sayesinde şarj süreci başladığında veya devam ederken kırmızı ışık, sona erdiğinde ise yeşil ışık yanar.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Tipi: Kulak İçi
  • Bluetooth Versiyonu: 5.0
  • Bluetooth Çekim Mesafesi: 10 m
  • Çalışma Frekansı: 20HZ-20KHZ
  • Pil Kapasitesi: 180 mAh
  • Kullanım Süresi: 3 saat
  • Şarj Süresi: 2 saat 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
POLOSMART FS17 KULAKİÇİ KABLOSUZ KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KABLOSUZ KULAK İÇİ
Kulaklık Girişi
KABLOSUZ KULAK İÇİ
Ses Yalıtım Özelliği
VAR
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
POLOSMART
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok