Polosmart FS39 Kulakiçi Kablosuz Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 07.04.2023
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hareket Özgürlüğü Sağlayan Kulaklık

Dahili pilleri ve Bluetooth bağlantısı sayesinde kablo sorunu olmaksızın özgür bir kullanım vadeden Polosmart FS39 kulaklık, müzik dinleme, çağrı yanıtlama, mobil oyun oynama gibi pek çok aktivite için idealdir.

Geniş Bluetooth Çekim Alanı

Bluetooth 5.0 desteği bulunduğu için 10 metrelik bir çekim alanı sağlar. Böylece eşleştirdiğiniz telefon yanınızda olmasa da müzik dinleyebilir, çağrı yanıtlayabilirsiniz.

Geniş Kapasiteli Pil ile Kesintisiz Kullanım

90 mAh kapasiteye sahip olan yeniden şarj edilebilir pilleri sayesinde Polosmart FS39 kulaklık ile 7 saate varan süreyle müzik dinleyebilir, 6 saat boyunca konuşabilirsiniz. Model, uzun süre yeniden şarj etme gereği duymadan kesintisiz kullanım sağlar.

Otomatik Kapanma Özelliği

Polosmart FS39 kulaklık, Bluetooth çekim mesafesi dışında kaldığında veya farklı bir sebep ile bağlantı sağlanamadığında 3 dakika sonunda otomatik olarak kapanır. Bu fonksiyon hem kulaklığın kullanım ömrünü korur hem de gereksiz pil tüketiminin önüne geçer.

Sağ ve Sol Kulak için Uygun Yapı

Her iki kulağa da takılabilen mikrofonlu Polosmart FS39 kulaklık, farklı kullanım alışkanlıklarına uyum sağlar. Bu tasarım sayesinde kulaklığınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Konfor Sunan Kontrol Tuşları

Polosmart FS39 kulaklığın üzerinde yer alan kontrol tuşları sayesinde Çağrı yanıtlama/reddetme, geri arama, müzik durdurma/başlatma, müzik değiştirme, ses ayarı, ses açma/kapatma, mikrofonu sessize alma, kulaklığın Bluetooth bağlantısını kesme ve yeniden bağlanma işlemlerinin tamamını yapabilirsiniz.

Herkese Hitap Eden Pratik ŞarjUSB kablo aracılığı ile şarj edebileceğiniz Polosmart FS39 kulaklık üzerinde şarjın başladığını belirten kırmızı bir ışık yanar. Şarj süresi tamamlandığında ise bu ışık kırmızıdan yeşile döner. Söz konusu kulaklığın tamamen şarj olması ortalama 45-60 dakikadır.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Tipi: Kulak İçi
  • Bluetooth Versiyonu: 5.0
  • Bluetooth Çekim Mesafesi: 10 m
  • Çalışma Frekansı: 20HZ-20KHZ
  • Pil Kapasitesi: 90 mAh
  • Konuşma Süresi: 6 saat
  • Müzik Dinleme: 7 saat
  • Ağırlık: 23 gr 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
POLOSMART FS39 KULAKİÇİ KULAKLIK KABLOSUZ
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KABLOSUZ KULAK İÇİ
Kulaklık Girişi
KABLOSUZ KULAK İÇİ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
AÇIK GRİ
Ana Renk
AÇIK GRİ
Renk
AÇIK GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
POLOSMART
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok