Realme Buds Air 2 Kablosuz Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Gürültü Önleme Performansı

25 dB'e kadar gürültü engelleme özelliğine sahip Realme Buds Air 2 Kablosuz Kulaklık, istenmeyen gürültüyü ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Böylece en sevdiğiniz parçaların ve podcast'lerin keyfini rahatsız edilmeden çıkarabilirsiniz.

Şeffaflık Modu

Şeffaflık modu, çevrenizde olup bitenlerin farkında olmanıza yardımcı olur. Tek tuşla dışarıdaki sesleri duyabilir ya da tekrar müziğinizi dinlemeye devam edebilirsiniz. Sevdiklerinizle sohbet etmek ve yine müzik dinlemek için de faydalanabilirsiniz.

Oyunlar için Düşük Gecikme Süresi

Her iki kulaklığa uzun süre birlikte basarak oyun moduna kolayca girebilir ve düşük gecikmeli sesle (94ms) daha aktif bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hızlı Şarj ile Üç Saat Performans

Buds Air 2 kablosuz kulaklıklar, şarj kutusuyla birlikte toplam 25 saate kadar çalma süresi sunar. Pil boş durumdayken şarj kutusuna yerleştirerek 10 dakika gibi kısa bir süre içinde şarj edebilir ve 3 saate kadar müzik dinleyebilir, oyun oynayabilir ve çağrılarınızı yanıtlayabilirsiniz.

Mükemmel Bas Sürücüleri

10 mm Bas Kuvvetlendirme sürücü birimi ve Dinamik Bas Kuvvetlendirme (DBB) teknolojisi, favori ses içeriğinizi zengin ve kaliteli hale getirir.

Akıllı Dokunmatik Kontrol

Kullanımı kolay dokunmatik kontroller, müziği çalmayı/duraklatmayı, aramalara katılmayı, parçaları atlamayı ve hatta sesli asistanı basit bir dokunuşla etkinleştirmeyi kolaylaştırır.

Net Ses Aktarımı için Çift Mikrofon

Mikrofonlar, her seferinde kristal netliğinde konuşmaların keyfini çıkarmanızı sağlamak için ENC gürültü iptal algoritması tarafından desteklenen güçlü gürültü iptali sağlar.

Otomatik Bağlanma ve Yüksek Menzil Genişliği

Kılıfı açar açmaz kulaklıklar, uyumlu oynatma cihazınıza bağlanır. Cihazınızı ilk kez eşleştirdiğinizde, Google Fast Pair tanılama ve bağlanma optimizasyonunu kısa sürede tamamlar. Bluetooth 5.0 bağlantı noktasına sahip kulaklıklar, 10 metreye kadar bağlantı aralığı sunduğu için kesintisiz ve istikrarlı bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Tipi: Kulakiçi
  • Aktif Gürültü Önleme: Var
  • Bluetooth Versiyon: 5.2
  • Kulaklık Tipi: TWS
  • IP sertifikası: IPX4
  • Maksimum pil ömrü: 25 saat

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
REALME BUDS AİR 2 KABLOSUZ KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Çalışma Frekansı (hz)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
REALME
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok