Roman G501 3D Sound Bluetooth Kulaklık

5,0
İndirim Bitiş Tarihi: 01.03.2023
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güçlü Baslar, Berrak Tizler

Kablosuz kulaklık, tüm müzik ve video seslerinde tizleri net bir şekilde verirken basları ise oldukça güçlü hissetmenizi sağlayan 32 mm sürücü ünitesini kullanır. Tiz ve bas dengesini mükemmel seviyede ayarlayarak iki taraftan da dengeli ses iletimi sunar.

Sese Dayalı Konum Tanıma

Video oyunlarda 3D çevresel sanal ses oluşturur ve bu sayede düşmanın adımlarından silah seslerine kadar her bir ayrıntıyı ayrı ayrı duymanızı sağlar. Böylece düşmanın konumunu tam olarak saptayabilir ve oyun içinde üstünlük sağlayabilirsiniz.

Gürültü Önleyici Kulak Pedleri

Kulağa tam oturan kulak pedleri, gürültü önleyici özelliktedir. Ayrıca yumuşak ve konforlu yapısıyla uzun süreli kullanımlarda dahi rahatsızlık hissi vermez ve ağrıya sebep olmaz.

Dört Tuşlu Kontrol Paneli

Bir açma-kapama düğmesi olmak toplam dört kontrol tuşu bulunan kulaklık ile dilediğiniz gibi müzik dinleyebilir, sadece tek bir tuşa dokunarak çağrı cevaplayabilirsiniz. Dahili HD mikrofon ile net ses iletimi sağlayarak eller serbest görüşmeler yapabilirsiniz.

Uzun Kullanımlar için İdeal Pil Kapasitesi

Yüksek batarya kapasitesi sayesinde ekstra güç kaynağına gerek duymadan uzun süre kullanım sağlar. Bu sayede 11 saat kesintisiz olarak müzik dinleyebilir veya oyun oynayabilirsiniz. Tamamen şarj bittiğinde ise 2 saatte yeniden şarj edebilir, kullanıma devam edebilirsiniz.

Kablolu ve Kablosuz Kullanım Avantajı

Geniş çekim alanına sahip Bluetooth bağlantısı sayesinde hızlı ve konforlu bir kullanım sunan kulaklık, ayrıca USB kablo ile de kullanılabilir. Bataryanızın az olduğu durumlarda veya bittiğinde kablolu bağlantı kurarak oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Konfor Sağlayan Esnek Tasarım

Esnek ve hareketli kulak başlıkları sayesinde kullanıcının kafa anatomisine tam uyum sağlar. Kulaklıklarınızı hissetmeden oyun ve müziğin tadını çıkarabilirsiniz.

Ekstra Dayanıklı Malzeme

İdeal boyutları ve 140 gr ağırlığı sayesinde konforlu bir kullanım süreci sağlamasının yanı sıra dayanıklı PU deri kulak pedleri ile uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Teknik Özellikler

 • Tip: Kablosu
 • Bağlantı: Bluetooth
 • Versiyon: V4.1
 • Bekleme Süres: 250 saat
 • Konuşma Süresi: 12 saat
 • Müzik Dinleme Süresi: 12 saat
 • Şarj Süresi: 2 saat
 • Çekim Alanı: 10 m
 • Frekans Aralığı: 2.402 G – 2.480 G
 • Çalışma Voltajı: 3.4 V – 4.2 V
 • Batarya Kapasitesi: 240 mAh
 • Ağırlık: 140 g

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ROMAN G501 3D SOUND BLUETOOTH KULAKÜSTÜ KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KABLOSUZ KULAK ÜSTÜ
Çalışma Frekansı (hz)
BELİRTİLMEMİŞ
Mikrofon
VAR
Orıjınal Renk
BORDO
Ana Renk
BORDO
Renk
BORDO
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ROMAN
5,0
2 kere puanlandı