SBS BT220 Ghost Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Görünmez Bluetooth Kulaklık

SBS Marka bu Mini Bluetooth kulaklık, günün herhangi bir saatinde hem iş yaptığınızda hem de boş zamanınız için uygundur. Kablolar sürüşünüz ile etkileşime girmeyeceği için direksiyon başındayken rahatça kullanma olanağı sağlar.

Birden Fazla Cihaz İle Kullanım

Aynı anda birden fazla cihazı bağlamanıza izin veren çok noktalı teknoloji ile donatılmıştır. Cihaz boyut açısından küçük tasarıma sahiptir. 10 metreye kadar sinyal alabilir. Yaklaşık 2.5 saatlik arama süresi sunmaktadır.

Özellikler

  • Bluetooth: v4.1
  • Çok noktalı teknoloji
  • Çağrı cevapla / bitir düğmesi ve ses kontrolü
  • Bağlantı aralığı: 10 metreye kadar
  • Arama Süresi: 2.5 saate kadar
  • Bekleme zamanı: 56 saate kadar
  • Ağırlık: 4.9 gr

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.