Skullcandy Jib+ Active S2JSW Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bluetooth® Kablosuz Teknolojisi

Bluetooth kablosuz teknolojisi, kabloya ihtiyaç duymadan veri iletiminin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanır. 10 m ile 15 m arasındaki aktarım mesafesi sayesinde hareket engelini ortadan kaldırarak kulaklığın özgür bir şekilde kullanımına izin verir.

8 Saate Kadar Pil Ömrü

Etkin enerji yönetim mekanizması sayesinde tek şarjın ardından 8 saate kadar kesintisiz kullanım olanağı sunar.

IPX4 Su Sıçramalarına Karşı Dayanıklılık Sertifikası

IPX4 sertifikası sayesinde kulaklık, herhangi bir yönden gelen su sıçraması tehditlerinden korunabilir. Bu sayede dayanıklılığını muhafaza ederek genel kullanım ömrünün dış kaynaklara bağlı olarak azalma ihtimalini minimize eder.

Silikon Kulak Jelleri

Jel kulak yastıkları, esnek silikon materyali sayesinde kulak içine uyum sağlayarak kulağa kolaylıkla yerleştirilebilir. Dış kaynaklardan gelen sesleri minimuma indirerek kulaklıktan çıkan seslerin daha net bir şekilde duyulabilmesini sağlar.

Çıkarılabilir Sport Fin Kulak Jelleri

Kulağın kıkırdak yapısına uygun olarak tasarlanan Sport Fin kulak jelleri, kulağa yerleşerek hareket esnasında kulaklığın hareketini minimuma indirir. Bu özelliği ile fiziksel etkinliğin yüksek olduğu spor aktivitelerinde dahi kulaklık konforlu bir şekilde kullanılabilir. Bu jeller, yüksek stabiliteye ihtiyaç duyulmadığında kolaylıkla çıkarılabilir.

Çağrı, Takip ve Ses Seviyesi Kontrolü

Denetim alanı sayesinde telefona gelen çağrılara cevap verilmesine, ses seviyesinin düzenlenmesine ve aynı zamanda çalma listeleri arasında geçişler yapılabilmesine izin verir.

Kablo Klipsi

Üzerinde yer alan kablo klipsi, kablonun hareketini kısıtlaması sayesinde istenmeyen hareket değişimlerinin önüne geçer. Genel stabilitenin artırılmasına da yardımcı olarak kulaklığın düşme ve hasar görme ihtimallerini en aza indirir.

Dahili Mikrofon

İçerisinde yer alan mikrofonu sayesinde ek bir aksesuar kullanımına ihtiyaç duymadan sesin cihaza aktarılmasına izin verir.

Teknik Özellikler

  •  Marka: Skullcandy
  •  Model: S2JSW
  •  Kulaklık Tipi: Kulak içi
  •  Bağlantı Tipi: Bluetooth® 5.0.
  •  Ağırlık: 15.2 g
  •  Sürücü Çapı: 6 mm
  •  Frekans Tepkisi: 20 Hz – 20 KHz
  • Ses Basınç Seviyesi: 95 ± 3 Db
  • Empedans: 16 Ohm ±% 15

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SKULLCANDY JİB+ ACTİVE BLUETOOTH KULAKLIK S2JSW
Üretim Yeri
ABD
Kulaklık Girişi
BLUETOOTH
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Mikrofon
VAR
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SKULLCANDY
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok