Skullcandy Jib+ Active S2JSW Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bluetooth® Kablosuz Teknolojisi

Bluetooth kablosuz teknolojisi, kabloya ihtiyaç duymadan veri iletiminin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanır. 10 m ile 15 m arasındaki aktarım mesafesi sayesinde hareket engelini ortadan kaldırarak kulaklığın özgür bir şekilde kullanımına izin verir.

8 Saate Kadar Pil Ömrü

Etkin enerji yönetim mekanizması sayesinde tek şarjın ardından 8 saate kadar kesintisiz kullanım olanağı sunar.

IPX4 Su Sıçramalarına Karşı Dayanıklılık Sertifikası

IPX4 sertifikası sayesinde kulaklık, herhangi bir yönden gelen su sıçraması tehditlerinden korunabilir. Bu sayede dayanıklılığını muhafaza ederek genel kullanım ömrünün dış kaynaklara bağlı olarak azalma ihtimalini minimize eder.

Silikon Kulak Jelleri

Jel kulak yastıkları, esnek silikon materyali sayesinde kulak içine uyum sağlayarak kulağa kolaylıkla yerleştirilebilir. Dış kaynaklardan gelen sesleri minimuma indirerek kulaklıktan çıkan seslerin daha net bir şekilde duyulabilmesini sağlar.

Çıkarılabilir Sport Fin Kulak Jelleri

Kulağın kıkırdak yapısına uygun olarak tasarlanan Sport Fin kulak jelleri, kulağa yerleşerek hareket esnasında kulaklığın hareketini minimuma indirir. Bu özelliği ile fiziksel etkinliğin yüksek olduğu spor aktivitelerinde dahi kulaklık konforlu bir şekilde kullanılabilir. Bu jeller, yüksek stabiliteye ihtiyaç duyulmadığında kolaylıkla çıkarılabilir.

Çağrı, Takip ve Ses Seviyesi Kontrolü

Denetim alanı sayesinde telefona gelen çağrılara cevap verilmesine, ses seviyesinin düzenlenmesine ve aynı zamanda çalma listeleri arasında geçişler yapılabilmesine izin verir.

Kablo Klipsi

Üzerinde yer alan kablo klipsi, kablonun hareketini kısıtlaması sayesinde istenmeyen hareket değişimlerinin önüne geçer. Genel stabilitenin artırılmasına da yardımcı olarak kulaklığın düşme ve hasar görme ihtimallerini en aza indirir.

Dahili Mikrofon

İçerisinde yer alan mikrofonu sayesinde ek bir aksesuar kullanımına ihtiyaç duymadan sesin cihaza aktarılmasına izin verir.

Teknik Özellikler

  •  Marka: Skullcandy
  •  Model: S2JSW
  •  Kulaklık Tipi: Kulak içi
  •  Bağlantı Tipi: Bluetooth® 5.0.
  •  Ağırlık: 15.2 g
  •  Sürücü Çapı: 6 mm
  •  Frekans Tepkisi: 20 Hz – 20 KHz
  • Ses Basınç Seviyesi: 95 ± 3 Db
  • Empedans: 16 Ohm ±% 15

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.