Skullcandy S2NQW Method ANC Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Gürültüsüz Kişisel Ses Alanı

Şehir kaosundan uçak kabinine kadar her yerde kullanabileceğiniz aktif gürültü önleme özelliği ve küçük kulaklık başlıkları sayesinde kalabalık ortamlarda kendi ses sığınağınızı yaratabileceğinizi keşfedebilirsiniz.

Manyetik Kolaylık

Manyetik arka yüzeylerinden birbirine yapışan ve boyna rahatlıkla asılan kulaklık başlıklarına sahip Skullcandy Method ANC S2NQW Bluetooth kulaklık, çıkarmak istediğinizde dolaşmaz ve kulaklara takılı olmasa bile her zaman kullanıma hazırdır.

Üstün Teknolojik Dayanıklılık

IPX4 dereceli direnç sayesinde ter ve suya karşı dayanıklılık kazanan Skullcandy Method ANC S2NQW Bluetooth kulaklık ile birinci sınıf teknolojiyi deneyimleyebilir, yolunuza çıkan her türlü beklenmedik hava koşulunda aynı güvenle kullanıma devam edebilirsiniz.

Aralıksız Takip

İndirecek olduğunuz Tile® izleyici sayesinde kulaklıklarınızı yanlış yere koymanız veya kaybetmeniz durumunda anında bulmanız sağlanır. Kulaklık başlıklarını Tile® uygulamasına bağlayın ve takip etmeniz gerektiğinde dilediğiniz yerden kontrol sağlayın.

Estetik ve Fonksiyonel Tasarım Özellikleri Bir Arada

Sade ve modern tasarım çizgilerine sahip olan Skullcandy Method ANC S2NQW Bluetooth Kulaklık ile yeni nesil teknolojinin ve gürültüden tamamen izole müzik keyfinin yanı sıra sizi yansıtan şık tasarımların da keyfini çıkarabilirsiniz.

Tam Uyum, Güvenli Kullanım

FitFin kulak jelleri sayesinde kulak yapınız nasıl olursa olsun başlıkların tam uyum gösterdiğini hissedebili, böylece kulaklıkların düşmesine dair endişe olmaksızın hız kesmeden aktivitelerinizi yaparken iletişime ve müzik keyfine güvenle devam edebilirsiniz.

Uzun Süren Müzik Keyfi

Dakikalar içerisinde saatler boyu kullanıma hazır hale gelen kulaklarınız, tam şarj halinde 6 saate kadar kesintisiz kullanım imkanı sunar.

Zaman Kazandıran Hızlı Şarj

Hızlı şarj özelliği sayesinde bataryanın tam dolumu için saatlerce beklemek zorunda kalmaz ve en iyi seyahat arkadaşınız olacak Skullcandy Method ANC S2NQW Bluetooth Kulaklık ile dakikalar içerisinde yeni maceralara hazırlanırsınız.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Bluetooth Kulak İçi
  • Bağlantı Tipi: Bluetooth 5.0
  • Empedans: 16 Ohm ±%15
  • Sürücü Çapı: 9.2mm
  • THD: %2
  • Ses Basıncı Seviyesi: 101 +/-4 dB
  • Frekans Tepkisi: 20Hz - 20KHz
  • Ağırlık: 16,6g

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.