Taks 5GK10 Gerçek Kablosuz TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Akıllı Cihazlar ile Uyumlu Tasarım

Tüm akıllı cihazlar ile kullanıma elverişli olan Taks TWS Bluetooth kulaklık, hareket özgürlüğü sağlayan özellikleri ile beğeni toplar. True Wireless yani gerçek kablosuz kulaklık deneyimi için modeli güvenle tercih edebilir, konforun tadını her alanda çıkarabilirsiniz.


Yüksek Kaliteli Ses Çıkışı ile Müziklerinizi Dinleyin

Berrak ve etkileyici ses çıkışı ile kusursuz müzik dinleme sunan cihaz, her açıdan kullanışlı özelliklere sahiptir. Yüksek kaliteli ses, derin bas özelliği sayesinde dış sesleri oldukça verimli şekilde bastırır.

Kesintisiz Ses Çıkışı ve Kaliteli Bağlantı

Taks TWS kulaklık, Bluetooth 5 teknolojisi ile geliştirilmiştir. Yüksek kaliteli bağlantı özelliği ses çıkışı sırasında takılma, gecikme ve kopma gibi durumları engeller. Konuşma ve dinleme sırasında oluşabilecek aksaklıkların önüne geçen cihaz, kullanıcı dostu özelliklere sahiptir.


Tüm Gün Rahatlığın Tadını Çıkarın

Şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Bluetooth kulaklık, hafif yapısı ile ön plana çıkar. Kulak içine rahatlıkla yerleştirilen cihaz, ağırlık hissi oluşturmaz. Yumuşak dış yüzeyi, kulağınızda cihaz yokmuş hissi oluşturarak son derece rahat bir yapı sağlar.


Yeni Nesil Kablosuz Kulaklık Sensörü

Taks Bluetooth kulaklık modeli, son teknoloji ile geliştirilen dokunmatik sensor donanımına sahiptir. Arama yanıtlama, ses ayarı, müzik kontrolü gibi işlevleri, kulaklık üzerinde yer alan sen sörler aracılığı ile pratik şekilde yönetilirsiniz.


Ultra Hafif Yapı

Taks TWS Bluetooth kulaklıklar 4 gram ağırlığa sahiptir. Kablosuz kulaklıkların şarj kutusu da ultra hafif 35 gram ağırlığı ile dikkat çeker. Portatif kullanım sırasında kullanıcısına konfor sunan cihaz, şarj kutusu ile birlikte rahatlıkla taşınabilir.


Hızlı Şarj Özelliği ile Aralıksız Kullanım Deneyimi

25 saate kadar ekstra şarj kapasitesine sahip olan şarj kutusu, Bluetooth kulaklık deneyimini kesintisiz şekilde yaşamanız için elverişlidir. Charge&Go teknolojisiyle donatılan cihaz, 15 dakikalık kısa şarjda bile 2 saatlik kullanım sunar.


Etkileyici Tasarım Detayları

Şık ve göz alıcı tasarıma sahip Taks TWS Bluetooth kulaklık, estetik duruşu ile tarzınıza katkı sağlar. Gösterişli tasarımını dayanıklı yapısı ile taçlandıran ürün, ter ve suya karşı da kendisini korur.

Özellikler

 • Arama cevaplama ve kesintisiz müzik dinleme deneyimi
 • Derin bas sayesinde yüksek kaliteli ses çıkışı
 • Bluetooth 5 teknolojisi ile geliştirilen donanım
 • Dokunmatik sensör ile kullanım kolaylığı
 • Ultra hafif yapı sayesinde taşıma kolaylığı
 • Her iki kulaklığı da tekli olarak kullanmanıza olanak tanıyan MonoSmart teknolojisi
 • Tere ve suya dayanıklı IPX4 sertifikalı kaliteli tasarım
Teknik Özellikler
 • Pil Ömrü: 3 saat
 • Bluetooth Versiyonu: 5
 • Şarj Kutusu Ağırlığı: 35 gr
 • Bağlantı Mesafesi: 10 metre
 • Şarj Süresi: 1,5 saat
 • Kulaklık Ağırlığı (Her Biri): 4 gr
 • Şarj Kutusu Pil Ömrü: 21 saat
 • Kulaklık Ölçüleri: 44 x 23 x 16 mm
 • Şarj Kutusu Ölçüleri: 76 x 33 x 28,5 mm

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.