TimeKettle WT2 Plus Simultane Çevirici Bluetooth Kulaklık

5,0

TimeKettle WT2 Plus Simultane Çevirici Bluetooth Kulaklık

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Yapay Zeka Çeviri Sistemi

WT2 PLUS Simutane Çevirici 36+ dil ve 84+ aksanı desteklemektedir. Sesi algılayarak sesli ve yazılı olarak çeviri yapabilen kablosuz kulaklık, APP desteği, wireless ve bluetooth bağlantısı sayesinde anlık simultane çeviri yapmaktadır.

Güvenli Kaliteli

WT2 Plus Simultane kulaklıklar IOS11 ve üzeri, Android 7 ve üzeri, Bluetooth 4.2> sistemleri destekler. Bu işletim sistemlerine sahip her marka telefonu ile çalışmaktadır. Telefonunuza kuracağınız APP ile bağlantı kurar. Güvenli, kaliteli ve hızlı bağlantısı sayesinde değişik ortamlarda test edilmiş ve onaylanmıştır.

Benzersiz Özel Tasarım

WT2 Plus sadece çeviri yapmaya odaklanmış olan profesyonel bir üründür. Gerek özel gerekse de iş hayatınızda kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Özel tasarım şarj kutusu sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

Özellikler

 • Simultane çeviri özelliği
 • %95 çeviride doğruluk oranı
 • Özel tasarım şarj kutusu
 • 5 saate kadar kullanım süresi
 • 15 saate kadar Şarj kutusu ile kullanım süresi
 • WT2 Plus ile konuşulan dillerin %80-85 çeviri yapabilme
 • 3 Değişik Mod
 • Simul Mod: Toplantı ve kişisel ofis ortamında iki kulaklığın kullanma modu
 • Touch Mod: Gürültülü ortamda iki kuklalığın kullanma özelliği modu
 • Speaker Mod
 • Yapay zeka destekli çevirme özelliği
 • Ağırlık: 399 gr
 • Boyutlar: 71.2 mm x 86 mm x 31.6 mm
 • Bluetooth sürümü: 4.2≥
 • Pil tipi Lityum-iyon polimer: 3.70 Volt
 • Pil şarj süresi: 2 saate kadar

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TRANSLATOR
Üretim Yeri
Çin
Çalışma Frekansı (hz)
11 HZ
Şarj Girişi
MICRO
Ses Düzeyi Kontrolü
VAR
Kulaklık Girişi
MICRO
Özellik
GENEL KULLANIM KULAKLIK
Ses Yalıtım Özelliği
VAR
Türkçe Desteği
YOK
Konuşma Süresi
10 SAAT
Şarj Süresi
1,5 SAAT
Fonksiyonu
KONUŞMA
Mikrofon
VAR
Bluetooth
V4.1
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
WT2

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı

Timekettle WT2 Plus Gerçek Zamanlı Çevirmen Kulaklıkları

İş dünyasında özellikle çok uluslu şirketlerde farklı ülkelerden insanlarla birebir iletişim kurabilmek son derece önemli oluyor. Uluslararası sempozyumlarda iş yapmak için bir araya gelen iş insanları için gerçek zamanlı çevirmenlerin varlığı önem taşıyor. Bunun yanı sıra seyahatlerde, restoranlarda, sokakta ve acil durumlarda konuşulan dili anlamak ihtiyaç hâline geliyor. Zamandan tasarruf etmek isteyen iş insanları ve seyahat tutkunları Timekettle WT2 Plus profesyonel gerçek zamanlı çevirmen kulaklıkları tercih ediyor. Kaynak dilden hedef dile eş zamanlı olarak çeviri yapan Timekettle WT2 Plus, Bluetooth (4.2+) üzerinden konuşmayı (Android 7.0+ ve iOS 11+ sürümlü) akıllı telefonunuza aktarıyor.

Timekettle WT2 Plus Gerçek Zamanlı Çevirmen Kulaklıkları Özellikleri

Timekettle WT2 Plus ile farklı dillerde konuşulanları anlamak mümkün hâle geliyor. Timekettle WT2 Plus kulaklıklardan birini konuştuğunuz kişiye vererek karşılıklı çeviriden faydalanabilirsiniz.​​ Çevirici kulaklık çevrim içi olarak 1-3 saniyede çeviri imkânı sunarken, çevrim dışı ses paketi indirildiği takdirde 8 dilde çevrim dışı çeviri desteği sunuyor. Timekettle WT2 Plus dil çevirici kulaklık, 36+ dil ve 84+ aksanı algılayabiliyor. Timekettle WT2 Plus ile İngilizcede 13’e kadar varan aksan seçeneğinden yararlanırken (ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya…), İspanyolcada 20 (İspanya, Meksika, Venezuela, ABD, Dominik Cumhuriyeti…) ve Arapçada 15 (Birleşik Arap Emirlikleri, Fas, İsrail, Mısır…) farklı aksan seçebilirsiniz. Timekettle WT2 Plus, Bluetooth ve Wireless desteği sayesinde sesli ve yazılı çeviri yapıyor. WT2 Plus, akıllı telefonlarınızdaki APP ile uyumlu çalışıyor. 2019 CES Yenilik Ödülü ve 2016 IF Tasarım Ödülü sahibi WT2 Plus, şık görünümlü olduğu kadar işlevselliği ön plana çıkarıyor. WT2 Plus’ın 20 mm uzunluğunda, 10 mm genişliğinde ve 35 mm yüksekliğinde ergonomik bir yapısı bulunuyor. 93,5 gram ağırlığındaki WT2 Plus’ın kompakt tasarımı taşırken kolaylık sağlıyor. Timekettle WT2 Plus; Google, Microsoft ve iFlytek'ten harici çeviri desteği alıyor. %95’e varan doğruluk oranına sahip kulaklık, OTA teknolojisini kullanarak yazılım ve donanım ayarlarını 3 dakika içerisinde güncelliyor. WT2 Plus, sinyal işleme teknolojisi sayesinde telefon gibi ikinci bir cihazı her zaman etkinleştirmenizi gerektirmiyor ve muhatabınızı ekstra bir uygulama indirmeye zorlamıyor.

Timekettle WT2 Plus kulaklıkları, en yeni gürültü önleme teknolojisine sahip çeviri kulaklığı olarak biliniyor. WT2 Plus, ortamdaki gürültüyü azaltarak çevirisi yapılan konuşmanını daha net hâle gelmesine yardımcı oluyor. En gürültülü şehirlerden en sessiz toplantı odalarına kadar her yere uyum sağlayan Timekettle WT2 Plus farklı modlarda kullanılabiliyor. Timekettle dil çevirici kulaklık ; otomatik, manuel ve konuşma modu adı verilen üç moddan oluşuyor. Üç modda da etkili bir şekilde kullanılabilen kulaklık, güçlü bağlantıların kapsama alanlarında AI algoritması sayesinde gerçek zamanlı çeviri sağlıyor. Yenilikçi ses algoritması ve konuşmaları anında algılama özelliği sayesinde WT2 Plus ile farklı dillerde konuşan insanlarla iletişim kurmak oldukça kolay hâle geliyor.

Timekettle WT2 Plus Gerçek Zamanlı Çevirmen Kulaklıkları Modları

Timekettle WT2 Plus; otomatik, manuel ve konuşma modundan oluşan bir kulaklık olarak kullanıma sunuluyor. Otomatik mod, şarj kutusundan ayrılarak iki ayrı Bluetooth kulaklık hâline gelen kulaklıkları gürültüsüz bir ortam kullanımına uyum sağlıyor. Ortamda söylenen her şeyi otomatik ve doğrudan kaynak dilden hedef dile çeviren mod, ahizeden doğrudan çeviri yapıyor. Akıllı telefon bağlantısını devreye sokmadan kullanılan modda yapılan çeviriler APP’te arka planda görüntülenerek arşivlenebiliyor. Timekettle WT2 Plus’ın otomatik modu uzun görüşme ve iş toplantıları için kullanılıyor. Simultane çevirici kulaklık sayesinde saatler süren görüşmeler kesintiye uğramadan ve iletişim bariyeri yaşamadan başarıyla tamamlanabiliyor.

Timekettle WT2 Plus manuel modu gürültülü bir ortamda yalnızca çevrilmesi istenen konuşmalar seçilerek çalıştırılıyor. Otomatik moda göre daha gürültülü bir ortamda kullanılan modda Bluetooth kulaklığa dokunduktan sonra aktivasyon sağlanıyor. Dokunuşun ardından çeviri doğrudan aktive ediliyor ve hedeflenen dile çevriliyor. Otomatik mod ile aynı arşivleme özelliği manuel modda da arka planda çalışan APP’te kullanılabiliyor.

Timekettle WT2 Plus’ın konuşma modu yalnızca bir Bluetooth kulaklığın ve akıllı telefonlarınızın kullanıldığı bir mod olarak biliniyor. Konuşma modunda iletişim kurduğunuz diğer kişi kulaklık alarak konuşmak yerine doğrudan akıllı telefonunuzla konuşuyor ve otomatik olarak seçtiğiniz hedef dile yazılı veya sözlü çeviri sağlıyor. Tanımadığınız bir kişi ile yol sorma veya restoranda iletişim kurma gibi basit ve kısa konuşmaları bu yöntemle yapabilirsiniz.

Timekettle WT2 Plus Gerçek Zamanlı Çevirmen Kulaklıkları Fiyatları

Timekettle WT2 Plus diğer Bluetooth kulaklıklar gibi telefon görüşmeleri yapmayı veya müzik dinlemeyi desteklemiyor. Yalnızca iletişim için kullanacağınız bir cihaza yatırım yaparken ihtiyaçlarınızı karşılayan akıllıca bir seçim yapmak isteyebilirsiniz. Timekettle WT2 Plus Gerçek Zamanlı Çevirmen Kulaklıkları edinmeden önce diğer dil çevirici kulaklık fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, teknik özelliklerini kıyaslayabilir, sizin için en uygun seçeneğe yönelebilirsiniz. Timekettle WT2 Plus dil çevirici kulaklık fiyatı hakkında araştırma yaparken ürünlerin stokta var olup olmadığına veya ne kadar günde temin edilebileceğine önem veriyorsanız güvenilir ve güncel mağazalardan alışveriş yapmanızda fayda var.

Timekettle WT2 Plus Gerçek Zamanlı Çevirmen Kulaklıkları ve Turkcell Pasaj Avantajları

Timekettle WT2 Plus Gerçek Zamanlı Çevirmen Kulaklıklara Turkcell Pasaj​​​ üzerinden ulaşabilirsiniz. Timekettle WT2 Plus Gerçek Zamanlı Çevirmen Kulaklıkların teknik özelliklerini inceleyebilir, kullanıcı yorumlarından faydalanabilirsiniz. Timekettle WT2 Plus Gerçek Zamanlı Çevirmen Kulaklıklar ve ihtiyacınız olan diğer Bluetooth kulaklıklar arasında kıyaslamalar yapabilirsiniz. Farklı renk seçenekleriyle tasarlanan modellerin her yönden çekilmiş fotoğraflarına bakabilir ve kendi tarzınıza en uygun olan modeli değerlendirebilirsiniz. Timekettle WT2 Plus Gerçek Zamanlı Çevirmen Kulaklıkları, profesyonel bir iş deneyimi yaşamanız için Turkcell Pasaj mağazalarında sizleri bekliyor. Turkcell Pasaj’ın Timekettle ürünleri için sağladığı avantajları takip edebilir ve ilgilendiğiniz ürünleri inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun kulaklığı seçebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Timekettle WT2 Plus Gerçek Zamanlı Çevirmen Kulaklıklarının Pil Ömrü Ne Kadardır?

Timekettle WT2 Plus’ın pil ömrü 12 saate kadar sürebiliyor. WT2 Plus, Lityum Polimer pil yapısı sayesinde 90 dakika içerisinde şarj edilebiliyor.

Timekettle WT2 Plus Gerçek Zamanlı Çevirmen Kulaklıkları ile Birlikte Neler Geliyor?

Timekettle WT2 Plus kutu içeriğinde Master bluetooth kulaklığı, Misafir bluetooth kulaklığı, şarj edilebilir yerleştirme istasyonu (şarj kutusu), USB güç kablosu, saklama çantası, kulak kancası ve kullanım kılavuzu bulunuyor.

Timekettle WT2 Plus Hangi Dilleri Destekler?

Timekettle WT2 Plus 36’dan fazla dil seçeneği destekliyor. Almanca, Arapça, Bulgarca, Çekçe, Çince, Danca, Fransızca, Fince, Hollandaca, Hırvatça, Hindi, İbranice, İngilizce, İspanyolca, İsveçce, İtalyanca, Lehçe, Norveçce, Portekizce, Rusça, Korece, Türkçe, Yunanca, Rumence, Macarca, Vietnamca, Mandarin, Japonca ve Katalanca Timekettle WT2 Plus’ın desteklediği diller arasında yer alıyor.

Timekettle WT2 Plus’ın Algıladığı Aksan Çeşitliliği Nasıldır?

Timekettle WT2 Plus’ın algıladığı 84’ten fazla farklı aksan bulunuyor. İngilizcede en fazla 13 farklı aksan (ABD, Avustralya, Kanada, İngiltere ve dahası), İspanyolcada 20'ye kadar çeşitli aksan (İspanya, ABD, Dominik Cumhuriyeti, Meksika, Venezuela vesaire) ve Arapçada (Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, İsrail, Fas gibi) 15'e kadar aksan seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla