Trust Eaze Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kablosuz Tasarımı ile Özgürlüğün Tadını Çıkarın

Trust Eaze kulaklık ile nerede olursanız olun en sevdiğiniz şarkıları dinleyebilir, ellerinizi kullanmadan ve kablo kısıtlaması olmadan çağrıları yanıtlayabilirsiniz.

Yoğun Bas ve Tiz Deneyimi

Etkileyici 40 mm sürücüleri sayesinde müziğinizi yüksek kalitede çalar. İster yolda ister evde dinliyor olun yoğun bas ve net tizlerle harika bir dinleme deneyimi sunar. Müzik dinlemenin ve çağrı cevaplamanın yanı sıra bu mükemmel ses deneyimini oyunlarınızda da yaşayabilirsiniz.

İdeal Seyahat Arkadaşı Eaze Kulaklıklar

Uzun süre yolda olmayı planlıyor ya da sık seyahate çıkıyorsanız Eaze kulaklıklar tam size göredir. 30 saate varan pil ömrüyle seyahatinizi sıkılmadan tamamlayabilirsiniz. Pil bittiğinde ise beraberinde gelen 3,5 mm kabloyu kullanarak dinletinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sağlayan Ergonomik Tasarım

Yumuşak suni deri kulak üstü yastıkları ve ayarlanabilir kafa bandı bulunur. Bu sayede kulaklığı kafa anatominize göre ayarlayabilir, en rahat konumda kullanabilirsiniz.

Katlanma Özelliği ile Yer Tasarrufu

Kulaklıklarınızı kullanmadığınız zaman çantanızda, bavulunuzda ya da muhafaza etmek istediğiniz herhangi bir yerde katlayarak yerden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kulaklık Üzerinden Kontrol Avantajı

Trust Eaze kulaklık ile müziğinizi kontrol etmek için telefonunuzu cebinizden veya çantanızdan çıkarmanıza gerek kalmaz. Kulak üstü düğmeler, müzik parçalarını çalmanıza, duraklatmanıza ve ileri sarmanıza olanak tanır.

Telefon Asistanına Kolay Erişim

Kulaklık üzerinde bulunan düğmeler sayesinde telefonunuzun birçok özelliğini aktif edebilir, sesli komutlarla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Entegre Mikrofon ile Yankısız ve Net Ses İletimi

Cihaz üzerinde yerleşik olarak bulunan kaliteli mikrofon, telefon görüşmelerinizde net bir ses aktarımı yapar. Ayrıca mikrofonu kullanarak oldukça kaliteli ses kayıtları alabilir, mesajlaşma uygulamalarında sesli yanıt özelliğini kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Kulak üstü                  
  • Bağlantı Türü: Bluetooth® (1075101), Kablolu (1075100)        
  • Bağlantı: mikro USB, 3,5 mm jak, Bluetooth®        
  • Frekans Aralığı 20 Hz -20,000 Hz              
  • Maksimum Pil Ömrü: 30 saat                                  
  • Ağırlık: 215 gr

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.