Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Kablosuz Kulaklık

4,1
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

20 Saate kadar Uzun Pil Ömrü

Güç tüketimi kontrolü sayesinde kulaklıklar tek bir tam şarjla 5 saat ve şarj kutusuyla birlikte 20 saat kullanılabilir. Pil ömrü dayanıklılığı sayesinde gün boyu müzik dinleyebilirsiniz.

Aktif Gürültü Engelleyici

Çift mikrofon sayesinde telefon aramaları sırasında gürültü azaltılarak kesinti oluşması engellenir. Telefon aramaları sırasında arka plan gürültüsünü ortadan kaldırmak için hüzmeleme teknolojisini kullanan her iki kulaklıkta da bulunan dahili yüksek hassasiyetli mikrofonlar, gürültülü ortamlarda bile telefonun diğer ucundaki kişinin sizi net bir şekilde duymasını sağlar.

Akıllı, Özgür ve Tamamen Kablosuz

Tamamen kablosuz, kısıtlamasız tasarım. Sol veya sağ kulaklığı istediğiniz gibi kullanabilir, tek ve çift kulak modları arasında esnek bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Çift kulak modu kablosuz boyutlu ses sağlarken, tek kulak modu daha özgür bir deneyim sunar.

Geniş dinamik sürücü, Sesin Zengin ve Doğal olmasını sağlar

Sesleri daha doğal bir his sunacak şekilde daha yoğun ve zengin hale getirmek için 14,2 mm büyük kompozit diyaframa sahip dinamik sürücü kullanılır ve sese daha gerçekçi doku ve ayrıntılar kazandırılır. Aynı zamanda, ses kalitesini ve deneyimini geliştirmek için AAC ses codec teknolojisi desteklenir ve bu sayede kullanıcılara net ses kalitesi sağlanır.

Kulağa Tam Oturan Rahat Yarı Kulak İçi Tasarım

Yarı kulak içi tasarım, kulaklığı takıp çıkarırken daha fazla konfor ve denge sağlamak için kulak kanalına daha iyi uyum sağlar. Kulaklıkların her biri yalnızca 4,7 g ağırlığındadır. Kompakt ve hafif gövdesi, kulaklığı takmayı kolaylaştırır ve uzun süreli kullanımın neden olduğu yorgunluğu büyük ölçüde azaltır.

Tek Dokunuşla İstediğiniz Zaman Çalıştırın ve Kontrol Edin

Müzik oynatma/duraklatma, arama yanıtlama/sonlandırma, sesli asistanı uyandırma gibi işlemler kulaklıklara çift dokunarak gerçekleştirilebilir. Cep telefonunu kullanmadan kulaklıkları kolayca kontrol edebilirsiniz.

Kulaklık Takma Durumu Algılaması

Kullanma durumunu algılamak için yüksek hassasiyete sahip kapasitif kulak içi algılama özelliği kullanılır. Müzik dinlerken kulaklığı çıkararak müziği duraklatabilir ve geri takarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kulaklıkları taktığınız andan itibaren müziğin keyfini çıkarın ve şarkıların en sevdiğiniz kısımlarını asla kaçırmayın.

Senkronize İletim Teknolojisi

Her iki kulaklik için aynı anda iletim özelliği, daha akıcı bir oyun deneyimi ve gelişmiş bir görsel-işitsel deneyim sağlar.
Yazılım ve donanım, yeni bir mimari ile son derece optimize hale getirilmiştir. Sol ve sağ kulaklıklar birlikte bağlanır ve ses sinyalleri kulaklığa senkronize bir şekilde iletilir. Parazit önleme kararlılığı geliştirilmiş ve ses gecikmesi etkili bir şekilde azaltılmıştır.

Özellikler & Kutu İçeriği

Özellikler

 • Ağırlık (Toplam): 48g
 • Çalışma Mesafesi: 10m
 • Audio Codec: SBC/AAC
 • Impedance: 32Ω
 • Giriş: 5V/1A
 • Şarj Girişi: USB-C
 • Şarj Olma Süresi: 1.5h
 • Kullanım Süresi (Tek kulaklık): 5h
 • Kullanım Süresi (Şarj Kutusu İle): 20h
 • Bluetooth Versiyon: 5.0
Kutu İçeriği
 • 1 Çift Kulaklık
 • Şarj Kutusu
 • Kullanım Kılavuzu
 • Type-C Data Kablosu

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz
Yorumlar
Ortalama Puan
4,1 (5 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
4,2
Kullanım Kolaylığı
4,2
Ürün Fonksiyonları
4,0
Toplam -5- Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla