Defunc True Music Bluetooth Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Güçlü Ses Performansı

2402-2480 MHz frekans aralığında çalışan True Music kablosuz kulaklık, güçlü ve benzersiz bir ses performansı sergiler. Sesleri kusursuz bir netlikte aktaran bu ürün ile tüm parçaları yüksek bir ses kalitesiyle dinlemenin tadını çıkarabilirsiniz. 


Suya ve Tere Dayanıklı

IPX4 teknolojisi sayesinde suya ve tere karşı dayanıklı hale gelen Defunc True Music, spor yaparken kullanıma elverişlidir. Bu özelliğinin yanı sıra ortamdaki gürültüyü de pasif olarak engelleyen IPX4 teknolojisi, her ortamda kesintisiz bir şekilde müziğin tadını çıkarmanıza imkân sağlar.


Benzersiz MultiTip Teknolojisi

30 dereceye kadar farklı açılarla kulağınıza göre ayarlayabileceğiniz bu ürün, MultiTip tasarımı ile uyum ve konforu sizin için tek bir üründe birleştirir. Silikon uçları sayesinde kulağı kavrayarak düşmeyi engelleyen MultiTip tasarım, müzik dinlerken keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlar.


Kablosuz Kullanım Avantajı

Defunc True Music, kablosuz tasarımı sayesinde hareketlerinizi kısıtlamadan müzik dinlemeyi mümkün hale getirir. Telefonunuza kablo ile bağlı kalma derdi olmadan özgürce dolaşabilir, cihazınızı elde taşıma zahmetinden kurtulabilirsiniz. 


Hafif ve Kompakt Tasarım

45 gram ağırlığındaki bu ürün, hafif tasarımı sayesinde kulakta ağırlık yapmaz ve konforlu bir deneyim sunar. Şarj kutusunun kompakt tasarımı ise çantanızda oldukça az yer kaplar. 


Uzun Pil Ömrü

Şarjı dolu haldeyken 3 saat kesintisiz kullanıma elverişli olan kulaklık, 2 saat içerisinde tamamen şarj olur. Bu özellik sizi gün içerisinde devamlı olarak kulaklığı şarj etme zahmetinden kurtarır.


Geniş Renk Yelpazesi

Siyah, beyaz, mavi, kırmızı ve pembe olmak üzere beş farklı renge sahip bu kulaklık ile seçenekler arasından tarzınıza en uygun olanı seçebilir, şık bir görünüm elde edebilirsiniz. 


Yüksek Mesafe Aralığı

10 metre ile 20 metre arasında değişen Bluetooth mesafe aralığı, cihazınızdan uzaklaşsanız dahi kesintisiz müzik dinlemenize olanak tanır. 

Teknik Özellikler

 • Bluetooth sürümü: 5.0
 • Kulaklık pili: 30 mAh
 • Güç kaynağı arayüzü gerilimi: 5 V
 • Şarj kutusunda dolum sayısı: 4 kez
 • Şarj dolum süresi: 2 saat
 • Şarj kutusu: 400 mAh
 • Şarj yöntemi: USB-C
 • Şarj kutusu gücü: 1.5 W
 • İletim frekansı: 2.4 GHz
 • Frekans bandı: 2402-2480 MHz
 • Aralıksız kullanım süresi: 3 saat

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.