Huawei FreeBuds 4 Kulak İçi Kulaklık

3,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Kablosuz Stereo Deneyimi

Huawei FreeBuds 4 yarı kulak içi kulaklık modeli, kablosuz stereo ses deneyimi sunar. Kişisel arama ve müzik dinleme sırasında en yüksek TWS performansı sergileyen üstün özellikleri ile dikkat çeker.

Etkinleştirilebilir ANC

Sevdiklerinizle telefonda konuşurken ya da müzik listenizi dinlerken ANC ( aktif gürültü engelleme) teknolojisini etkinleştirerek net ses alabilirsiniz.

Gelişmiş Akustik Dizaynı

Huawei FreeBuds 4 kulaklık, akustik performansın üst düzeyde olması için özel olarak tasarlanmıştır. Şeklinden özelliklerine kadar her detay, size en mükemmel ses deneyimini yaşatır.

Dinamik Sürücüler

Kulaklık modelinde kullanılan 14.3 mm çapındaki dinamik sürücü, iletkenleri kusursuz ve kesintisiz sese dönüştürür.

Çift Mikrofon Desteği

Hibrit aktif gürültü engelleme teknolojisi ve çift mikrofonlu tasarımı, hem dinleme hem de konuşma sırasında net, kesintisiz ve kusursuz ses akışı sağlar.

Üç Mikrofonda Gürültü Engelleme

Kulaklık sadece sizden giden sesi değil, size ulaşan konuşmayı da gürültü engelleme teknolojisi ile pürüzsüz hale getirir. Üçlü mikrofonda gürültü engelleme teknolojisi, sesli arama yaparken karşılıklı tüm sesleri kristal netliğine ulaştırır.

Düşük Güç Tüketimi

Huawei FreeBuds 4, düşük güç tüketimi ile uzun saatler kesintisiz kullanım için idealdir. İş görüşmesi yaparken ya da sporda müzik dinlerken sizi yarı yolda bırakmaz.

Şarj Kutusu ile Taşınabilir Güç

Kablosuz tasarımı sayesinde az yer kaplayan kulaklıklar, özel kutusunda taşınabilir. Bu sayede enerjiyi bünyesinde depolayan şarj kutusu ile pil ömrünü uzatabilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün: HUAWEI FreeBuds 4 (yarı) kulak içi kulaklık
  • Bağlantı: Kablosuz
  • Sürücü: Dinamik, 14.3 mm
  • Ses: TWS (kablosuz stereo)
  • Pil: Dahili ve taşınabilir şarj-saklama kutusu
  • Özellikler: ANC (aktif gürültü engelleyici), müzik çalarken ve sesli konuşma sırasında ANC etkinleştirme, çift mikrofon, üçlü mikrofon gürültü engelleme, düşük güç tüketimi

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz
Yorumlar
Ortalama Puan
3,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
4,0
Kullanım Kolaylığı
2,0
Ürün Fonksiyonları
3,0