Jabra Sport Coach Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Jabra Sport Coach Kulak İçi Kulaklık

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

 

Akıllı ve Sesli Antrenör

Kros antrenmanınızı veya kapalı alanda yaptığınız diğer egzersizleri planlayın, izleyin ve analiz edin. Başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar 40'tan fazla egzersiz arasından seçin. Antrenörünüzden kulağınıza egzersiziniz sırasında doğru anda kişiselleştirilmiş mesajlar gelsin. Zamana karşı yaptığınız veya belli sayıda tekrar içeren egzersizlerinizi en çok sevdiğiniz müziklerin eşliğinde yapın.

 

TrackFit Hareket Sensörü

Kros antrenmanınızı koşu ile entegre ettiğinizde, tümleşik TrackFit hareket sensörü gittiğiniz mesafeyi, temponuzu, attığınız adımları, tutturduğunuz ritmi ve yaktığınız kalorileri ölçer. Bu eşsiz hareket sensörü, aktivite ve performans verilerini Jabra Sport Life uygulaması için ayrıntılı olarak algılar ve egzersizlerinizi her zaman doğru yoğunlukta yapmanızı sağlar.

 

Dolby İle Zenginleştirilmiş Muazzam Kablosuz Müzik

Ses kalitesinden ödün vermeyin. Dolby ses geliştirme teknolojisi, dijital müziğinizin gerçek derinliğini berrak bir sesle duyabilmenizi sağlar; müziğinizi YouTube üzerinden dinleseniz bile. Tüm bunları sunarken, kablo engeline takılmamanızı ve %100 egzersizinize odaklanabilmenizi sağlar.

 

Güvenli ve Rahat Kullanım

Ergonomik tasarımı sayesinde kulaklarınızı acıtmaz veya kulağınızdan düşmez. Kulağınızla mükemmel uyum için, 3 set silikon başlıktan size en uygun olanı seçin. Sadece 16 gram ağırlığındadır ve bu sayede varlığını neredeyse hiç fark ettirmez.

 

Tere ve Hava Koşullarına Dayanıklı

ABD ordusunun standartlarına (IP55) göre tasarlanmış olan Jabra Sport Coach tere, darbelere ve hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Her türlü koşulda yapılan egzersizlerle baş edebilecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Jabra Sport Life Uygulaması

Sport Coach kulaklığınızdan Jabra'nın fitness uygulaması ile en iyi şekilde faydalanın. Jabra Sport Life uygulaması, kros antrenmanınızı planlamanızda, izlemenizde ve analiz etmenizde yardımcı olur ve her egzersizinizi en optimum şekilde yapabilmeniz için size kişiselleştirilmiş ve motive edici sesli antrenörlük eder.

 

İzler ve Antrenörlük Eder

Sesli antrenörünüzün gerçek zamanlı yönlendirmesi ile her egzersizinizi zirveye taşıyın. Belirlenen zamanlarda sesli antrenörünüz otomatik olarak ne yapmanız gerektiğini söyler ve mesafe, tempo, adım sayısı, ritim, yakılan kalori vb. hakkında bilgi verir. Jabra Sport Life uygulaması her hareketinizi doğru bir şekilde kaydeder ve performansınızı artırabilmeniz için sizi git gide daha fazla zorlar.

 

Oksijen Seviye Ölçümü ve Analiz Özelliği

Mesafe, tempo, adım sayısı, ritim, yakılan kalori ve rota gibi önemli istatistikleri kaydedin. Antrenman geçmişinizi ve başarılarınızı kapsamlı biçimde gösteren sayfa sayesinde, ihtiyacınız olan bilgiler anında parmağınızın ucunda. Jabra Sport Coach, açık veya kapalı alanda maksimum oksijen tüketiminizi ölçebilmenizi sağlar. Tek yapmanız gereken, 12 dakika içinde mümkün olduğunca uzağa koşmaktır.

Özellikler

 • Ağırlık: 16 gr
 • Boyutlar: Y 18 mm x G 21 mm x D 32 mm
 • Mikrofonlar: MEMS mikrofon
 • Hoparlör: 6 mm’lik dinamik hoparlör
 • Çalışma mesafesi: 10 m (telefona bağlıdır)
 • Bluetooth sürümü: 4.0
 • Eşleştirilebilen cihazsayısı: Maksimum 8 olmak üzere, aynıanda iki bağlantı (MultiUse)
 • Desteklenen Bluetooth profilleri: A2DP (v1.2), Eller Serbest Profili (HFP v1.6), Kulaklık Profili (HSPv1.2), AVRCP (v1.4)
 • Konuşma/müzik süresi: 5.5 saate kadar
 • Bekleme süresi: 10 güne kadar
 • Çalışma sıcaklığı: -10 °C ile 55 °C arası
 • Saklama sıcaklığı: -10 °C ile 65 °C arası
 • Eşleştirme şifresi veya PIN: 0000
 • NFC ile kolay eşleştirme: Jabra Sport Coach'unuzu telefonunuza dokundurarak kolayca eşleştirin.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SPORT COACH WIRELESS
Renk
MAVİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ONLINE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok