Motorola Earbuds Kulak İçi Kablolu ve Mikrofonlu Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Sesli Görüşmeler için İdeal

Kişisel görüşmelerinizi kristal netliğinde ses deneyimi ile gerçekleştiren Motorola Earbuds kulaklık mikrofonu sayesinde elleriniz özgür olur. Bu sayede müzik dinlemenin yanı sıra telefon görüşmelerini de rahatlıkla yapabilirsiniz.


Gün Boyu Konfor

Motorola Earbuds kulak içi kulaklık konforu ile dikkat çeker. Kulağa tam oturan modeli tüm gün hiç çıkarmadan ve düşürmeden güvenle kullanabilirsiniz.


Dayanıklı Kablosu ile Uzun Ömürlü

Motorola Earbuds mikrofonlu kulaklık kablolu tasarımı ile cihaza bağlı olarak kullanılır. Kaliteli materyallerden üretilen kablo ve jak girişi çabuk deforme olmaz.


Konuşma ve Dinleme İçin Özel Tasarım

Cep telefonu ile yaptığınız sesli görüşmeler ile dinlediğiniz müzikler arasında hızlı geçiş yapabilirsiniz. Hem hızlı hem de pürüzsüz ses deneyimine sahip olabilirsiniz.


Kolay Yönetim Butonu

Kulaklık modelinin kablosu üzerinde bulunan buton sayesinde çağrı ve müzik kontrolü yapmak çok kolaydır. Tek elle bas-konuş sağlayan modeli hiç kulağınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz.


Şık ve Modern Tasarım

Üstün ses performansı ile dikkat çeken model şık tasarımı ile beğeni toplar. Minimalist ve modern çizgilere sahip kulaklık kombilinize uyum sağlar.


Müzik Hiç Bitmesin

Güne başlarken, işinizi yaparken ya da yürürken müzik dinlemekten vazgeçemiyorsanız Motorola Earbuds hayalinizdeki ürün olabilir. Net, pürüzsüz ve pasif gürültü önleme özelliği ile ses performansı sayesinde en sevdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz.


Taşınabilir ve Hafif

Kaliteli ve güçlü özelliklerine rağmen oldukça hafif ve dayanıklı olan Motorola Earbuds kulak içi kablolu kulaklık modeli cepte ve çantada taşımaya uygundur. Böylece her an yanınızda taşıyabilir, ihtiyacınız olan zamanlarda kolayca kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Marka: Motorola
  • Model: Earbuds
  • Tür: Kulak içi
  • Kullanım: Kablolu
  • Mikrofon: Var
  • Hoparlör: Var
  • Yönetim: Kablo üzerindeki buton
  • Özellikler: Kaliteli ve dayanıklı materyal

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EARBUDS KULAK İÇİ KABLOLU VE MİKROFONLU KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Girişi
YOK
Mikrofon
YOK
Ana Renk
MOR
Renk
MOR
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MOTOROLA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok