Riversong EA88 Melody J3 Kablolu Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

9mm Sürücüsü ile Sesler Daha Net

Kulaklık sürücüsü, kulaklıkta enerji aktarımını sağlayan, elektrik sinyallerini sese çeviren ve kulağınıza gelen sesin oluşmasını sağlayan en önemli parçadır. Riversong Melody J3 model kulaklıkta çapı 9 mm olan kulaklık sürücüsü kullanılmaktadır. Bu sayede sesleri daha net bir şekilde algılamanızı sağlar.

En Ufak Ayrıntıyı Dahi Kaçırmayın

İnsan kulağının duyduğu frekans aralığı, teorik olarak 20Hz ile 20kHz olarak kabul edilir. 20H`ze yakın olan sesler bas sesler, 20.000Hz'e yakın sesler ise tiz sesler olarak ifade edilir. Riversong Melody J kulaklığınızın sahip olduğu frekans ve ses aralıkları, standartlar dahilinde olup, müzik dinlerken ya da oyun oynarken en tiz ve bas sesleri duymanızı sağlar.

16 Ohm Direnç ile Sesler Daha Canlı

Empedans değeri, kulaklıkların iç direncidir. Yüksek Ohm değeri, daha geniş bir frekans aralığını, çok daha net bir şekilde ayırır ve sesler daha tane tane çıkar. Bu sayede Riversong Melody J3 kulaklık ile mükemmel ses deneyimi elde edersiniz. Riversong Melody J3, işitme duyusunun doğasına uygun stereo hoparlörleri ile muhteşem bir ses kalitesine ulaşır. Stereo özelliğiyle, sesi simetrik dağıtarak kulak sağlığını korurken, üstün bir performans sunar.

Özellikler

  • Frekans Aralığı ve Ses Hassasiyeti: 20 Hz - 20 KHz
  • 16 Ohm
  • 3.5 mm Jack Kablo
  • Yaygın Uyumluluk
  • Nominal Gücü: 3mW
  • Maksimum Gücü: 5mW
  • Kablo Uzunluğu : 1.2m
  • Net ağırlık: 10 gr.
  • Hoparlör Ölçüsü: 09 mm
  • Model Kodu: EA88

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.