Skullcandy Jib In Ear S2DUY Mikrofonlu Kablolu Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklıkla Gürültü Yalıtımı

Skullcandy Jib in Ear mikrofonlu kablolu kulaklık sayesinde konuşmalarınız sırasında sorunsuz bir bağlantı imkanına sahip olursunuz. Gürültü yalıtımlı özelliği ile en yoğun ses olan yerlerde bile kulaklığınız sesleri net duymanıza yardımcı olur.

Mikrofonu Sayesinde Rahat Görüşme İmkanı

Skullcandy Jib in Ear kulak içine takılabilen ve mikrofonlu olan bir kulaklıktır. Bu özelliği ile tüm sesli görüşmelerin sorunsuz olarak yapılmasını sağlar.

Stereo Özelliği ile Her Yerde Müzik Dinleme Şansı

Skullcandy Jib in Ear kulak içi kulaklığı, sesleri stereo duymanızı sağlar. Müzik dinlemeyi seviyorsanız her yerde keyif yapmanıza imkan verir. Bitmeyen müzik keyfi için her yerde kulaklığınızı kulağınıza takmanız yeterli olur.

Kablolu Kulaklıkla Kaybolma Derdine Son

Kablolu kulaklıkların en büyük avantajı, düşme ve kaybolma ihtimallerinin bulunmamasıdır. İstediğiniz yerde konuşma yapabilirsiniz ya da müzik dinleyebilirsiniz. Kulak içinde duran kulaklığınızı taktığınızda orada olduğunu bile unutabilirsiniz.

Çağrı ve Ses Kontrolü Avantajları

Kablolu kulaklığınızı kullanırken çağrı ve ses kontrolünü kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu sayede hem görüşmeleriniz sırasında hem de müzik dinlerken rahat edersiniz. Pratik kullanımı sayesinde her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir üründür.

Teknik Özellikler

  • Marka: Skullcandy
  • Model: Jib In Ear Mikrofonlu Kulaklık
  • Renk: Siyah-Pembe
  • Ses Basıncı Seviyesi: 83 dB (1mW/500Hz)
  • Frekans Tepkisi: 20Hz-20KHz
  • Sürücü Çapı: 10 mm
  • Bağlantı Türü: 3.5 mm AUX Kablo
  • Empedansı: 17 ohm
  • Kulaklık Tipi: Kulak içi


Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.