Taks 5GK10 Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tüm Akıllı Cihazlarınız ile Birlikte Kullanın

Taks TWS Bluetooth kulaklık modelini akıllı cep telefonu, tablet ve bilgisayarlar ile birlikte konforlu şekilde kullanabilirsiniz. Gerçek kablosuz kulaklık deneyimi sunan cihaz, son derece güçlü bağlantı özellikleri ile beğeni toplar.

Yüksek Kaliteli Ses Çıkışı

Telefon görüşmelerinde ve medya dinlemelerinde oldukça verimli ses çıkışı sağlar. Kullanışlı özellikleri ile ön plana çıkan Bluetooth kulaklık, derin bas sesi sayesinde etkileyici müzik deneyimi yaşatır. Dış sesi bastıran kulaklık ile her alanda müzik dinlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Kaliteli ve Güçlü Bluetooth Bağlantısı ile Konfor

Bluetooth 5 teknolojisi ile geliştirilen cihaz, hızlı ve kesintisiz bağlantı için idealdir. Güçlü bağlantı sinyalleri ses çıkışı sırasında oluşan takılma, kopma ve gecikme gibi durumların önüne geçerek kusursuz deneyim sunar.

Ultra Hafif ve Konforlu Yapı

Kullanışlı özellikleri ile bir adım öne çıkan Taks TWS Bluetooth kulaklık modeli, oldukça hafif yapıya sahiptir. 4 gram ağırlığındaki kulaklıklar, kullanım sırasında herhangi bir rahatsızlık hissi oluşturmaz.

Dokunmatik Sensör Sayesinde Ayarlamaları Kolaylıkla Yapın

Yüksek kaliteli kulaklık sensörü arama yanıtlama, sonlandırma, müzik değiştirme ve ses ayarı gibi birçok işlevi kolaylıkla tamamlamanıza olanak tanır.

Tere ve Suya Karşı Yüksek Direnç

Son teknoloji ile geliştirilen cihaz, dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. IPX4 sertifikalı Taks TWS Bluetooth kulaklık modeli, tere ve suya karşı iç mekanizmayı güvenli şekilde korur.

Güçlü Pil Ömrü ile Aralıksız Kullanım Avantajı

Pil ömrü konusunda da kullanıcısına avantaj sağlayan ürün, Charge&Go teknolojisi sayesinde 15 dakikalık şarj ile 2 saate kadar kullanım sunar. Şarj kutusu 25 saate kadar ekstra şarj kapasitesi sayesinde kulaklıkları aralıksız kullanmanıza olanak tanır.

Şıklığınıza Katkı Sağlayan Tasarım

Gösterişli tasarımı sayesinde etkileyici duruş sergileyen ürün ile şıklığınızı bir üst basamağa kolaylıkla taşıyabilirsiniz. MonoSmart teknolojisi ile donatılan Bluetooth kulaklığı ister tek ister çift olarak konforlu şekilde kullanabilirsiniz.

Özellikler

 • Aralıksız müzik dinleme ve telefon görüşmesi yapma deneyimi
 • Yüksek kaliteli ve berrak ses çıkışı
 • Dokunmatik kulaklık sensörü ile kolay kontrol
 • Ekstra hafif yapı sayesinde konforlu taşıma imkânı
 • MonoSmart teknolojisi ile her iki kulaklığı da tekli olarak kullanma avantajı
 • Bluetooth 5 teknolojisi sayesinde kesintisiz bağlantı
 • IPX4 sertifikaya sahip yüksek dayanıklı yapı
Teknik Özellikler
 • Bluetooth Teknolojisi: 5
 • Kulaklık Pil Ömrü: 3 saat
 • Şarj Kutusu Pil Ömrü: 21 saat
 • Bağlantı Mesafesi: 10 metre
 • Şarj Süresi: 90 dakika
 • Kulaklık Ağırlığı (Her Biri): 4 gr
 • Şarj Kutusu Ağırlığı: 35 gr
 • Kulaklık Ölçüleri: 44 x 23 x 16 mm
 • Şarj Kutusu Ölçüleri: 76x 33 x 28,5 mm

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kullanım Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.