TTEC 2KMM11 Rio Kumandalı ve Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.08.2022
Ürün tükenmek üzere
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kumanda Sistemi

Rio kulak içi kulaklık ile müziğini her yere taşırken telefonlarınıza gelen çağrıları elleriniz serbest bir şekilde cevaplayın. Kablo üzerinde bulunan kumanda sistemi ile müzik durdurma, oynatma ve atlama özelliğinin yanı sıra çağrı cevaplama ve sonlandırma imkanı sunan Rio mikrofonlu kulak içi kulaklık, hafifliği ile her zaman üzerinizde taşıdığınız bir aksesuarınız olacak. 

Yüksek Kalitede Müzik Dinleme Keyfi

Kulak içine oturan yapısı ve ortam sesini azaltan ergonomik tasarım yanı sıra sahip olduğu kaliteli iç donanım sayesinde yüksek kalitede müzik dinleme keyfi sunan Rio, tam bir fiyat performans ürünü. Mikrofonlu stereo kulaklık modelleri arasında uygun bir seçenek olan Rio, kumanda sistemi ile telefona ulaşmaya gerek kalmadan şarkı değiştirme ve gelen aramaları cevaplama imkanı sunuyor, hem de oldukça yüksek kalitede ses aktarımı yaparak. 

Pratik Kullanım Sunan Modern ve Şık Tasarım

Ses kontrolü ve çağrı cevaplama özellikleri sayesinde yürüyüşte, çalışırken ya da seyahatlerde özgürlük sunan Rio kulaklıklar, modern dünyanın trendlerine uygun bir şekilde tasarlandı. Rio kulak içi kulaklıklar sayesinde ister gürültülü ister kalabalık ortamlarda, hiç kimse müzik keyfinizi bölemeyecek! 11 renk seçeneği ile kullanıcıların zevklerine hitap eden Rio kulak içi kulaklık, özgün ve farklı tarzını kulaklıklarında da yansıtmak isteyenler için birebir.  Canlı renklerden daha klasik tonlara; Rio kulak içi kulaklık modellerinde herkes için bir seçenek var. 

Özellikler

  • Mikrofonlu stereo kulaklık
  • Ortam sesini azaltan ergonomik tasarım
  • Çağrı cevaplama ve sonlandırma
  • Müzik durdurma/oynatma ve atlatma
  • Ses kontrolü

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
2KMM11 RİO KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Girişi
3,5 MM JAK GİRİŞİ
Ses Düzeyi Kontrolü
VAR
Kontrol Tuşu
VAR
Kablo Materyali
ELASTİK
Kablo Uzunluğu (m)
1.2 M
Streo Özelliği
VAR
Mikrofon
VAR
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Renk
TURKUAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
TTEC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok