Kulak Üstü Kulaklıklar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Filtrele
Markalar
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Bağlantı Tipi
Kontratlı Ürünler
Kontratlı Ürünler
90 Ürün

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Kulak Üstü Kulaklıklar Turkcell Pasaj’da!

Kulaklıklar kendi içinde pek çok farklı tasarım içerir. Her kulaklık tipinin kendine göre bazı avantajları bulunur. Kulak içi kulaklıklar ve kulak üstü kulaklıklar en popüler ürünler arasında yer alır. Normal kulaklıklar ile karşılaştırıldığında daha büyük olan kulak üstü kulaklık çeşitleri, bütün kulağı kaplayacak bir tasarıma sahiptir. En iyi kulak üstü kulaklık, kullanıcıdan kullanıcıya farklılık gösterse de bu ürünler müziği iyi bir şekilde dinlemek isteyenler için iyi bir seçenek haline gelir.


Kulak üstü kulaklık modelleri, genel olarak taç şeklinde tasarlanır. Bu sayede düşürme gibi istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçer. Özellikle spor yaparken müzik dinlemekten hoşlanan kullanıcılar için işlevsel bir seçenek haline gelen ürünler, profesyonel sporcular tarafından da sıklıkla tercih edilir. Hareket kabiliyetini kısıtlamayan özel bir yapıya sahip olması ile kulak üstü kulaklık çeşitleri, gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından satın alınır. Ayrıca ürünler kablolu ve bluetooth kulaklıklar olmak üzere çeşitli seçenekler içerir. Kablosuz kulaklıklar bluetooth üzerinden telefonunuza bağlanarak kablo derdini ortadan kaldırır. Rahat ve pratik bir kullanıma sahiptir. Kablolu kulaklıklar da kulak üstü modellerin kullanışlı tasarımı sayesinde kullanımı kolay olan ürünlerdir.

Birbirinden farklı özellikler ile donatılan ürünleri inceleyerek aradığınız modele kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Ürünler ek özelliklerinin yanı sıra tasarımları ile de birbirlerinden ayrılır. İnce kulak üstü kulaklık modellerinin kafa bandı ince bir yapıdadır. Böylece dilediğiniz yere rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın avantajlarla dolu dünyası içinde istediğiniz modele uygun fiyat seçenekleri arasından sahip olabilirsiniz.

İşlevsel Özellikleriyle Kulak Üstü Kulaklık Çeşitleri

Kulak üstü kulaklık modelleri farklı özellikler içermesi ile herkesin ihtiyaçlarına karşılık vermeyi başarır. Ürünleri incelediğinizde mikrofonlu kulak üstü kulaklık modellerinden dışarıya ses vermeyen özel tasarımlara kadar pek çok farklı özellik olduğunu görebilirsiniz. Mikrofonlu modeller, aynı zamanda telefon aramalarına da rahat bir şekilde yanıt vermenize imkan tanır. Hem mikrofon hem kulaklık görevi görmesi ile en çok tercih edilen modeller arasında bulunur. Telefon üzerinden müzik dinlemekten hoşlanıyorsanız mikrofona sahip olan modellere göz atmanız önerilir. İşlevselliği ile öne çıkan modeller, konuşma esnasında karşı tarafa sesinizi net ve akıcı bir şekilde aktarması ile de dikkat çeker. Böylece dışarıda ya da kalabalık ortamlarda daha rahat bir şekilde görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle gürültülü bir ortamda çalışıyorsanız mikrofonlu kulaklık modelleri iyi bir seçenek haline gelir. Ayrıca bilgisayar üzerinden interaktif oyunlar oynuyorsanız da kulaklığınızın mikrofon içermesi gerekir. Bazı oyunlarda oyuncular arasında sesli iletişim olduğu için mikrofonlu kulaklıklar bu oyunlarda önemli bir parçadır.


Dışarıya ses vermeyen kulak üstü kulaklık çeşitleri ise kalabalık ortamlarda müzik dinlemekten hoşlanıyorsanız göz atmanız gereken alternatifler içerir. Yüksek sesle müzik dinlemeyi seviyorsanız dış ortama ses çıkarmayan kulaklıklar ile her yerde istediğiniz seviyede müzik dinleyebilirsiniz. Spor salonu gibi kalabalık ortamlarda egzersiz yapıyorsanız dışarıya ses vermeyen kulaklık modelleri işlevsel hale gelir.


Bluetooth özelliğine sahip olan kulak üstü modeller ise kablolu kulaklık kullanmaktan hoşlanmayan kullanıcılara hitap eder. Telefon üzerinden müzik dinliyorsanız bluetooth özellikli modeller ile bu işlemi rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bluetooth içeren modellerde kablo olmadığı için kablonun kıvrılmasını ya da kırılmasını da dert etmenize gerek kalmaz. Nasıl bir model istediğinize karar verdikten sonra Turkcell Pasaj’daki seçenekleri incelemeye başlayabilirsiniz. Birbirinden farklı kulak üstü kulaklık markaları ve seçenekleri arasından aklınızdaki modele kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Renk Çeşitliliğiyle Kulak Üstü Kulaklıklar

Kulak üstü kulaklık modelleri farklı işlevlere sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda içerdiği renk seçenekleri ile de herkesin istediğini bulabileceği alternatifler sunar. Ürünlere göz gezdirdiğinizde siyah gibi klasik renklerden pembe gibi canlı tonlara kadar dilediğiniz seçeneği kolay bir şekilde bulabilirsiniz.


Kulak üstü kulaklık siyah renkte olduğunda her türlü kıyafet ile eşsiz bir şekilde uyum sağlar. Siyah renkli modeller en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer alır. Kulak üstü kulaklık pembe olduğunda ise hareketli ve canlı parçalar kullanmaktan hoşlanan kullanıcılara hitap eder. Farklı ve orijinal bir görünüm elde etmek istiyorsanız pembe gibi canlı tonlarda tasarlanan modellere göz gezdirebilirsiniz. Mavi kulak üstü kulaklık çeşitleri de pembe gibi dikkat çeken parçalar arasında bulunur. Açık mavi rengindeki modeller kıyafetlere ayrı bir hava katması ile öne çıkar.


Kulak üstü kulaklık modelleri sahip olduğu renk seçenekleri sayesinde aynı zamanda dekoratif bir unsur olarak da kullanılabilir. Görünümünüze sportif ve havalı bir stil detayı eklemek için renkli modellerden yardım alabilirsiniz. Özel olarak istediğiniz bir renk varsa Turkcell Pasaj’ın alternatiflerle dolu dünyasında aradığınız modele kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Kulak üstü kulaklık indirim fırsatlarını yakalayarak istediğiniz modele dilediğiniz fiyat aralıkları içinden sahip olabilirsiniz.

Avantajlarıyla Kulak Üstü Kulaklık Modelleri ve Fiyatları

Kulak üstü kulaklık çeşitleri, sahip olduğu birtakım özellikler ile kullanıcılarına avantaj sağlar. Ürünün avantajları hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda bulunan listeyi inceleyebilir, satın alma kararınızı daha kolay bir şekilde verebilirsiniz.


  • Kulak üstü kulaklıkların en önemli avantajlarından biri, kulaklara iyi bir şekilde oturmasından dolayı daha iyi ses kalitesi sağlamasıdır. Aynı zamanda kulakları tamamen kapattıkları için de dışarıdan gelen sesi daha az geçirme eğilimindedirler.
  • Egzersiz yaparken kulaktan düşme gibi istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçer. Kulak üstü kulaklıklar başınızı da çepeçevre sardığı için siz hareket ederken düşerek konsantrasyonunuzu bozmaz.
  • Bazı modeller gürültü önleme özelliğine sahip olması ile öne çıkar. Bu sayede dışarıdan gelen sesleri herhangi bir şekilde işitmezsiniz.
  • Geleneksel bir kafa bandına sahip olan modeller, herkesin kendi kafa şekline göre ayarlayabileceği bir yapıya sahiptir. Kafa bandı sayesinde kulaklığın uzunluğunu ve kulağınıza nasıl oturmasını istediğinizi kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz.
  • Kulak üstü kulaklık modelleri sahip olduğu renk çeşitliliği ile de öne çıkar. Birbirinden farklı sayısız marka kulak üstü kulaklık ürettiğinden dolayı tasarım bakımından da çok fazla alternatif sunulur.
  • Modeller genellikle büyük olduğu için kulaklığınızı kolay kolay kaybetmezsiniz. Aynı zamanda kulak üstü kulaklıkları bir yerde unutma ihtimaliniz de azdır.
  • Büyük modellerin yanı sıra küçük kulak üstü kulaklık çeşitleri de vardır. Bu modeller küçük yaştaki kullanıcılar için iyi bir seçenek haline gelir. Küçük boyutlu modeller, ağırlık yapmayacak şekilde başı sararak konforlu bir kullanım sunar.
  • Işıklı kulak üstü kulaklık modelleri karanlıkta spor yaparken kullanışlı hale gelir. Aynı zamanda yürüyüşe çıktığınızda etrafınıza ışık vererek önünüzü daha rahat bir şekilde görmenizi mümkün kılar. Görsel olarak da diğer modellere göre daha farklı bir havası vardır.

Birbirinden farklı ve uygun fiyatlı kulak üstü kulaklık modelleri arasından aradığınız tarzdaki ürüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kulak üstü kulaklık fiyatları geniş bir aralıkta dağılır. Her bütçeye hitap eden seçenekleri içeren modeller, ihtiyaçlarınıza bütçenizi zorlamadan ulaşmanıza yardımcı olur. Turkcell Pasaj’ın fırsatlarla dolu dünyasında dilediğiniz markanın istediğiniz modeline uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. İster Android ister Apple telefonlar ile uyumlu olan kulaklıklara kısa süre içinde erişebilir, müzik dinleme keyfinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Daha Fazla