Disney Mickey Mouse Mickey Lisanslı Kulak Üstü Çocuk Kulaklığı-DY-10901-MK

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Gürültüyü Filtreleyen Kulak Yastıkları

Suni deri ile kaplı olduğu için yumuşak ve uzun ömürlü olan kulak yastıkları, kulakları tamamen kapladığı için pasif gürültü engelleme özelliği gösterir. Bu da çocuğunuzun dinlediği şeye daha kolay odaklanmasına yardımcı olur.

Kontrollü Kullanım Sunan Yapı

Ayarlanabilir kafa bandı sayesinde çocuğunuzun kafasına tam oturur ve ani hareket halinde dahi kolay kolay düşmez. Güvenli ve kontrollü bir kullanım sunan bu ergonomik tasarım, aynı zamanda konforlu bir kullanım da sağlar.

Lisanslı Disney Mickey Mouse Çocuk Kulaklığı

Sevilen Disney karakterleri arasında yer alan Mickey Mouse tasarımı ile dikkat çeken kulak üstü çocuk kulaklığı, lisanslı bir üründür. Dolayısıyla malzemeden ses performansına kadar yüksek kalite vadeder.

Çocuklara Hitap Eden Eğlenceli Görünüm

Mickey Mouse karakterini temsil eden mavi, sarı ve kırmızı renklerin hakim olduğu eğlenceli görünümünü Mickey Mouse baskıları ile tamamlayan Disney Mickey Mouse çocuk kulaklığı, çizgi filmin hayranı olan çocuklar için benzersiz bir hediye alternatifidir.

Katlanabilen Hareketli Tasarım

Hareketli kulak yastıklarını kafa bandına doğru yönlendirilerek katlayabileceğiniz Disney Mickey Mouse çocuk kulaklığı, katlı olduğunda daha az yer kaplar. Böylece küçük bir çanta içinde dahi kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Sınırlandırılmış Ses Seviyesi

Çocukları yüksek sesin zararlarından korumak için ses seviyesi sınırlandırması bulunan Disney Mickey Mouse çocuk kulaklığı, maksimum 88 dB ses verir. Böylece çocuğunuz istese de ses seviyesini artıramaz.

Yüksek Kaliteli Stereo Ses

Geniş ses aktarım aralığı sayesinde detaylı bir dinleme deneyimi sunan Disney Mickey Mouse çocuk kulaklığı, 30 mm ses sürücüleri ile eşsiz bir stereo ses iletim performansı gösterir. Dolayısıyla çocuğunuz dinlediği bir müzik parçasındaki tüm enstrümanları veya izlediği çizgi filmdeki efektleri net bir şekilde duyabilir.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Çocuk Kulaklığı
  • Kullanım Şekli: Kulak Üstü
  • Bağlantı Türü: Kablolu
  • Kablo Uzunluğu: 1.2 Metre
  • Sürücü Çapı: 30 mm
  • Frekans Tepkisi: 20 Hz- 20 KHz
  • Konnektör Tipi: 3,5 mm Jak
  • Ses Seviyesi Sınırı: 88 dB
  • Ses Kontrolü: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DİSNEY MİCKEY MOUSE MİCKEY LİSANSLI KULAK ÜSTÜ ÇOCUK KULAKLIĞI-DY-10901-MK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
ÇOCUK KULAKLIĞI
Kulaklık Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
DISNEY
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok