Disney Pixar Toy Story 4 Lisanslı Kulak Üstü Çocuk Kulaklığı II

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Evrensel Uyumluluğa Sahip Konnektör

Disney Pixar Toy Story 4 çocuk kulaklığı, sahip olduğu 3,5 mm jak konnektörü sayesinde uyumlu bağlantı girişi bulunan tüm cihazlar ile kullanıma uygundur. Dolayısıyla, çocuğunuz tek bir kulaklık ile akıllı telefondan tablet bilgisayara kadar pek çok farklı cihazı kullanabilir.

Her Çocuğa Uyum Sağlayan Yapı

Disney Pixar Toy Story 4 çocuk kulaklığı, tek hareket ile zahmetsizce ayarlayabileceğiniz kafa bandı ile her çocuğun kafa anatomisine tam uyum sağlar. Bu sayede çocuğunuz hareket ettiğinde dahi kulağından düşmez.

Eğlenceli ve Renkli Görünüm

Toy Story 4 animasyonundan kareler içeren renkli tasarımı ie çocukların hayal dünyasına hitap eden Disney Pixar Toy Story 4 çocuk kulaklığı, dayanıklı baskısı ve kolay deforme olmayan süngerleri ile uzun bir kullanım ömrü sunar.

Sınırlandırılmış Ses Seviyesi

Güvenli kullanım sunan Disney Pixar Toy Story 4 çocuk kulaklığı, 88 dB ile sınırlandırılan ses seviyesi sayesinde çocuğunuzun çok yüksek ses ile müzik dinlemesini, çizgi film izlemesini ve oyun oynamasını engeller. Bu da ileride meydana gelebilecek işitme problemlerine karşı koruma sağlar.

Katlayarak Saklama Opsiyonu

Disney Pixar Toy Story 4 çocuk kulaklığı, pratik bir şekilde katlanabilmektedir. Bu özel tasarım hem taşıma hem de saklama süreçlerinde kulaklığın daha az alan kaplamasını sağlarken zarar görme riskini de azaltır.

Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

1,2 metrelik bir kabloya sahip olan Disney Pixar Toy Story 4 çocuk kulaklığı, kulak üstü kullanım için tasarlanmıştır. Bu sayede miniklerin kulakları rahatsız etmez ve kendi başlarına güvenli bir şekilde takıp çıkarabilmeleri için uygundur.

Toy Story 4 Temalı Özel Tasarım

Disney-Pixar işbirliği ile hayata geçirilen Toy Story 4 animasyonun lisanslı ürünleri arasında yer alan çocuk kulaklığı, sınırlandırılmış ses seviyesi, ayarlanabilir kafa bandı, konforlu kullanım özellikleri, uzun kablosu ve dayanıklı yapısı ile öne çıkar.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Çocuk Kulaklığı
  • Kullanım Şekli: Kulak Üstü
  • Bağlantı Türü: Kablolu
  • Kablo Uzunluğu: 1.2 Metre
  • Sürücü Çapı: 30 mm
  • Frekans Tepkisi: 20 Hz- 20 KHz
  • Konnektör Tipi: 3,5 mm Jak
  • Ses Seviyesi Sınırı: 88 dB
  • Ses Kontrolü: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DİSNEY PİXAR TOY STORY 4 LİSANSLI KULAK ÜSTÜ ÇOCUK KULAKLIĞI II
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
ÇOCUK KULAKLIĞI
Kulaklık Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
DISNEY
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok