Disney Spiderman Kulak Üstü Çocuk Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Akıllı Telefon ve Tablet ile Kullanım Avantajı

Klasik kulaklık konnektörü olan 3,5 mm Jak ucu ile hem akıllı telefonlar hem de tablet bilgisayarlar ile kullanım olanağı sunar. Tüm bunların yanı sıra Disney Spiderman çocuk kulaklığını, uygun bağlantı girişinin yer aldığı oyun konsolu, medya oynatıcı gibi cihazlar ile kullanmak da mümkündür.

Spiderman Konseptli Çocuk Kulaklığı

Spiderman karakterini seven çocuklar için özel olarak üretilen Disney Spiderman çocuk kulaklığı, kulak üstü kulaklık formunda olup konfor ve güvenliği bir arada sunar. Miniklere hitap ettiği için yetişkin kulaklıklarına kıyasla daha küçük boyutlara sahiptir.

Sırt Çantasında Taşıma Ayrıcalığı

Çocuk kulaklığı olduğu için minimal bir tasarıma sahiptir. Ayrıca katlanabilme özelliği sayesinde olduğundan çok daha az yer kaplar. Bu sebeple Disney Spiderman çocuk kulaklığı, çocuğunuzun sırt çantasına kolaylıkla sığar.

Yüksek Dayanıklı Yapı

Darbe ve çizilmelere dirençli dış kaplaması, uzun kullanımda dahi çökme yapmayan kulak yastıkları ve yüksek kaliteli ses sürücüleri ile yoğun kullanımda dahi hem kozmetik hem de performans açısından ilk günkü formunu korur.

Kablo Sayesinde Kesintisiz Kullanım

120 cm uzunluğunda kırmızı bir bağlantı kablosuna sahip olan Disney Spiderman çocuk kulaklığı, çalışmak için ekstra enerjiye ihtiyaç duymaz. Dolayısıyla kesintisiz bir kullanım sağlar.

Berrak Stereo Ses İletim Performansı

Kulak üstü bir kulaklık olması sebebiyle 30 mm ses sürücülerine yer verilen Disney Spiderman çocuk kulaklığı, parazitlerden arındırılmış berrak bir stereo ses iletim performansı vadeder. Bu da iletilen seslerin net olarak duyulmasını sağlar.

Spiderman Baskılı Havalı Görünüm

Mavi, kırmızı ve siyah renklerin kullanıldığı Disney Spiderman çocuk kulaklığı, kulak yastıklarının ön yüzünde yer alan Spiderman baskısı ile havalı bir görünüm sunar. Tamamen bir konsept ürünü olan söz konusu kulaklık, aynı zamanda benzersiz bir hediye seçeneğidir.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Çocuk Kulaklığı
  • Kullanım Şekli: Kulak Üstü
  • Bağlantı Türü: Kablolu
  • Kablo Uzunluğu: 1.2 Metre
  • Sürücü Çapı: 30 mm
  • Frekans Tepkisi: 20 Hz- 20 KHz
  • Konnektör Tipi: 3,5 mm Jak
  • Ses Seviyesi Sınırı: 88 dB
  • Ses Kontrolü: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DİSNEY SPİDERMAN KULAK ÜSTÜ ÇOCUK KULAKLIĞI
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KULAK ÜSTÜ
Kulaklık Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
DISNEY
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok