Hello Kitty SAN-41BKPK Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 Sevimli Tasarıma Sahip Hello Kitty Kulaklık

Hello Kitty SAN-41KPK kulak üstü kulaklık, sevimli tasarımı sayesinde kullanıcılarını cezbeder. Şirin görünümü ile dikkat çekerek daha güçlü bir tarz yaratmanıza yardımcı olur.

 Başarılı Sürücü Birimleri

 Hello Kitty kulak üstü kulaklık, 7 mm boyutundan sürücü birimlerine sahiptir. Bu sürücü birimleri, elektrik sinyallerini başarılı bir şekilde ses dalgalarına çevirerek kulaklığa yüksek standartlarda ses iletimi sağlar.

 İdeal Empedans Değeri

 Kulaklığın iç direncini gösteren empedans değeri, aynı zamanda kulaklığın ne kadar güç sarf ettiğini gösterir. Hello Kitty kulak üstü kulaklık, 16 omh + / - %20 değerlere sahip olduğundan oldukça idealdir.

 Güç Kapasite

 Kulaklığın güç değeri ile empedans değeri uyumludur. Bu sayede kulaklıktan aldığınız verim artacaktır. Güç değeri ise 10mW şeklindedir.

 Frekans Tepkisi ile Kaliteli Ses

 Hello Kitty SAN-41BKPK kulak üstü kulaklık, 20- 20 kHz ses frekansına sahiptir. Bu ses frekansı, tiz sesler ile bas sesleri kolayca algılamanıza imkân verir.

Hareket Alanı Sağlayan Kablo Uzunluğu

 Hello Kitty kulak üstü kulaklık, 110 cm kablo uzunluğuna sahiptir. Bu uzunluk sayesinde kulaklık ile cihaz arasında rahatlıkla bağlantı kurabilirsiniz.

 Ses Fişi Girişine Sahip Cihazlar ile Uyumluluk

 Farklı cihazlar ile kullanabileceğiniz kulaklık, ses fişi girişine sahip olan bütün cihazlar ile uyumludur. Bu sayede kulaklık ile müzik dinlemek istediğiniz de Hello Kitty kulak üstü kulaklığı kullanabilirsiniz.

 Ergonomik Tasarım

 Ergonomik tasarımı sayesinde kulaklar ile nazikçe birleşir. Bu sayede uzun süreli kullanımda bile rahatsızlık hissi vermez.

 Teknik Özellikler

  • Empedans: 16 Ohm
  • Sürücü Birimleri: 7 mm
  • Kablo Uzunluğu: 110 cm
  • Bağlantı: 3,5 mm Ses Fişi

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.