Polosmart FS26 Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Kaliteli Ses Sağlayan Sürücüler

40 mm çapa sahip ses sürücüleri ve mikro işlemci teknolojisi sayesinde yüksek kalitede stereo ses aktarımı sağlar. Böylece favori müzik dosyalarınızı, hiçbir notayı kaçırmadan net olarak dinleyebilir, daha önce duymadığınız enstrümanları keşfedebilirsiniz. 


Artırılmış Bas Teknolojisi

Sesleri çift hoparlörden geliyormuş gibi aktararak basları daha duyulabilir hale getiren X-Bass teknolojisi sayesinde yüksek yoğunluğa sahip olan benzersiz bir müzik dinleme deneyimi sunar.


Eller Serbest Çağrı Yanıtlama Ayrıcalığı

Dahili HD mikrofonu bulunan ve çağrı yanıtlama olanağı sunan Polosmart FS26 kablolu kulak üstü kulaklık sayesinde hem hareket özgürlüğü kazanırsınız hem de telefonunuza dokunmadan çağrı yanıtlayabilirsiniz.


Pratik Kullanım Sunan Kontrol Tuşları

Kablo üzerine yer alan kontrol anahtarı sayesinde ses açma, kapama, çağrı yanıtlama, çağrı sonlandırma, müzik dosyası oynatma, durdurma ve şarkı değiştirme işlemlerinin tamamını zahmetsizce yapabilirsiniz.


Ultra Konforlu Yumuşak Kulak Pedleri

Yumuşak dokulu sünger kullanılan kulak pedleri ve ultra hafif yapısı sayesinde kulaklığınızı gün boyu kullansanız bile kulaklarınızda ve kafanızda rahatsızlık hissetmezsiniz.


Farklı Mobil Cihazlar ile Kullanım Avantajı

3,5 mm jack bağlantısına sahip olan Polosmart FS26 kulaklığınızı farklı pek çok cihaz ile kullanabilir, günün 24 saati dilediğiniz yerde yüksek kaliteli müzik dinleme deneyimi yaşayabilirsiniz.


Hareket Özgürlüğü Sunan Kablo Uzunluğu

1,2 metre uzunluğundaki kablo hem özgürce hareket edebileceğiniz bir alan sağlar hem de şarj sorunu yaşamazsınız. Bu sayede spor yaparken, oyun oynarken veya dans ederken kulaklığınızı rahatlıkla kullanabilir, uzun kablo sayesinde özgürce hareket edebilirsiniz.


Katlanabilir Ekstra Hafif Tasarım

Tarzınızı yansıtan renk seçeneklerinin yanı sıra zahmetsizce katlanabilen özel tasarımı sayesinde çantanızda dilediğiniz yere götürebilir, kullanmadığınızda çekmecede rahatlıkla saklayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Kulak Üstü
  • Ses Çıkışı: Stereo
  • Bağlantı Tipi: Kablolu
  • Kablo Uzunluğu: 120 cm
  • Konnektör Türü: 3,5 mm
  • Sürücü Çapı: 40 mm
  • Mikrofon: Var
  • Uzaktan Kumanda: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.