SBS Vintage Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Müzik Dinlemenin Keyfini Çıkartın

SBS Vintage kulaklığınızın baş bandı ve yastıklı kulaklıkları ile geçmişlerden gelen müzik dinleme keyfini tekrardan yaşayın. Retro tasarımı, kaliteli sesi ve iyi tanımlanmış bas ile bu ideal stereo kulaklık tam sizlere özel.

Kolay Kullanım

3.5 mm'lik bir jack konektörü sayesinde arama, cevaplama, ses seviyesini düzenleme ve dinlediğiniz parçaları değiştirmenizi sağlayan kumandaya sahiptir. Çevredeki gürültüyü ortadan kaldırarak müzik dinlemeyi sevenler için ideal bir kulaklıktır.

Özellikler

  • Retro tasarım
  • Kafa bandı ve yastıklı kulaklıklar
  • Jack Konektörü 3.5 mm
  • Entegre kumanda

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.