Skullcandy Crusher S6CRW Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


40 Saate Kadar Kesintisiz Müzik Deneyimi

Bluetooth işlevselliği ve 40 saate varan pil ömrü, Crusher tecrübesini yaşamanıza izin verir. Hızlı şarj özelliği sayesinde Skullcandy Crusher Bluetooth kulaklık, yalnızca 10 dakikalık hızlı şarj ile 3 saate kadar dinleme keyfi yaşatır.

Ayarlanabilir Güçlü Bas

Skullcandy Crusher, başka hiçbir kulaklıkta hissedemeyeceğiniz duyusal bir bas performansı sağlar. Canlı bir konserdeki ya da sinema salonlarındaki ses deneyimini Crusher S6CRW istediğiniz ortama taşır.

Rafine Edilmiş Aktif Gürültü İzolasyon Tasarımı

Özel olarak ayarlanmış zengin ses sürücüleri, bas deneyimini tamamlarken aynı zamanda rafine akustik sesler sunar. Ses yalıtımı sağlayan bir conta ve hafıza köpüklü kulak pedleri, çevredeki dış gürültüyü engelleyerek odaklanmayı maksimum seviyeye çıkarır.

Patentli Crusher Teknolojisi

Patentli Crusher kulaklık teknolojisi, her kulak pedi içinde güçlü bas sürücüleriyle tasarlanmıştır. Bu özel sürücüler, sesinizdeki düşük uç frekanslara cevap olarak titreşimler üretir.

Geliştirilmiş Ses Performansı

Yalnızca dinlediğiniz müziği duymakla kalmayıp aynı zamanda onu sonuna kadar hissetmenizi de sağlayan Skullcandy Crusher S6CRW, sürükleyici bir deneyime olanak sağlar.

Ses Kontrolü Elinizin Altında

Ses kontrol düğmeleri, ses seviyesini ayarlayabilmenizi veya gelen aramaları hızlıca yanıtlayıp reddedebilmenizi sağlar. Skullcandy Crusher S6CRW kulaklık ile müziklerinizi en konforlu şekilde ve dilediğiniz ses seviyesinde dinlemeniz mümkündür.

BLUETOOTH® Kablosuz Teknolojisi

Skullcandy Crusher kulak üstü kulaklık, alışılan “BLUETOOTH®” kablosuz sesle kıyaslandığında çok daha fazla veri iletir. Özel bir kablolu bağlantıya en yakın olacak şekilde, olağanüstü kalitede yüksek çözünürlüklü ses performansı sunar.

Her Yerde Yanınızda

Skullcandy Crusher S6CRW kablosuz kulaklığınızı gittiğiniz her yere taşıyın. Katlanabilir ve kolay taşınabilen yapısıyla çantanıza kusursuz biçimde sığar.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Kulak Üstü
  • Sürücü Çapı (mm): 40 mm – akustik 35mm
  • Şarj Süresi: 2,5 Saat
  • Ağırlık: 275 gr
  • Önemli Özellikler: Çift Kulaklık
  • Mikrofon Biçim Katsayısı: Mikrofonlu
  • Frekans tepkisi: 20 - 20 Khz
  • Voltaj: 230 Volts
  • Pil Hücre Bileşimi: Lityum İyon
  • Kablosuz Türü: Bluetooth

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.