Skullcandy Indy Evo Mood Boost S2IVW Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Bluetooth 5 ile Kesintisiz İletişim

Kablosuz iletişimde gelişmiş bir teknoloji olan Bluetooth 5 ile uzun süreli telefon görüşmelerinizi kesintisiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra düşük enerji tüketimi ile kulaklıklarınızın şarj ömrü de uzar. Bluetooth 5 sayesinde aynı müziği arkadaşlarınızın kullandığı Skullcandy kulaklıklara aktarabilirsiniz.

Kablosuz ve Özgür Kullanım İmkânı

Skullcandy kulak içi kulaklık, kablolara takılmadan kullanım imkânı sunar. Böylece daha rahat hareket edebilirsiniz.

Uzun Pil Ömrü ile Aralıksız Müzik Keyfi

Skullcandy Indy Evo Mood Boost kulak içi kulaklığın şarjı 30 saate kadar dayanır. Lityum iyon yapısı sayesinde pil ömründe zamanla azalma meydana gelmez. Durumda 24 saat olan şarj süresi, tomurcukta 6 saat olarak gerçekleşir.

Hızlı Şarj Özelliği Sayesinde Kesintisiz Performans

Kulaklığın hızlı şarj olabilme özelliği vardır. 10 dakikalık bir şarj ile 2 saat kullanım şansı elde edebilirsiniz.

Dikkat Çekici ve Şık Tasarım

Dışarıdan bakıldığında bir aksesuar kadar şık bir görünüme sahip olan Skullcandy Indy Evo Mood Boost kulak içi kulaklık, üzerinde bulunan kuru kafa figürüyle de dikkat çeker. Ürün, canlı renkleriyle yediden yetmişe stil sahibi olan herkesin beğenebileceği niteliktedir.

Dokunmatik Sistemi ile Farklı Fonksiyonları Kullanabilme Olanağı

Telefonunuzun farklı fonksiyonlarını, kulaklığınıza dokunarak devreye sokabilirsiniz. Bu fonksiyonlar; arama yanıtlama, parçaları atlama, ses kontrolü ve asistan işlevini etkinleştirme şeklinde sıralanabilir.

Solo Kullanım Özelliği

Kulaklıklardan birini devre dışı bırakarak tekini kullanabilirsiniz. Özellikle iş yerlerinde, ofislerde ve başka kişilerle sürekli konuşmanız gereken ortamlarda, bu özellik oldukça işinize yarar.

Ergonomik Tasarım ile Konforlu Kullanım

Skullcandy Indy Evo Mood Boost kulak içi kulaklık, ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır. Kulağınızın içine tam oturması ve yumuşak dokulu slikonları ile herhangi bir ağrı ya da acı oluşumuna sebep olmaz. Uzun süreli kullanımlarda bile konforunuzda azalma meydana gelmez.

Teknik Özellikler

 • Marka: Skullcandy
 • Model: Indy Evo Mood Boost
 • Model numarası: S2IVW
 • Kulaklık türü: Kulak içi kulaklık
 • Bluetooth sürümü: Bluetooth 5
 • Şarj süresi: 10 dk=2 Saat
 • Bağlantı türü: Kablosuz
 • Pil türü: Lityum İyon
 • Pil ömrü: 30 saat (6 saat tomurcuk, 24 saat durum)
 • Paket içeriği: Yedek slikonlar, şarj kablosu
 • Dayanıklılık: IP55

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.