Skullcandy Indy S2SSW Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Bluetooth Kulaklıkta Yeni Nesil Teknoloji

Müzikle aranıza giren tüm engelleri ortadan kaldırmak için geliştirilmiş Skullcandy Indy Bluetooth kulaklık S2SSW gürültü azaltma teknolojisi ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda!

Suya ve Tere Dayanıklı Bluetooth Kulaklık

Standart kulaklık kalıplarını yıkan Skullcandy Indy Bluetooth kulaklık ile müzik deneyimi farklı bir boyuta taşınıyor. Tere, suya ve toza karşı dayanıklı yapısı, gürültü azaltma teknolojisi ve dokunmatik çağrı kontrolü, tüm müzikal beklentilerinize yanıt veriyor!

Müzikte Yüksek Sesleri Arayanların Seçimi

Kablosuz kulaklık teknolojisiyle tarzınızı yansıtın. Geliştirilmiş ses kalitesi ve suya ve tere dayanıklı Skullcandy Indy kulaklık, müziğiyle özgürleşenlerin seçimi!

Müziğin Ritmini Siz Belirleyin

Dokunmatik çağrı kontrolü, kablosuz teknoloji ayrıcalığı, gürültü azaltma özelliği ve 16 saatlik pil ömrü ile Skullcandy Indy sayesinde müziğin yeni lideri sizsiniz!

Kablosuz Kulaklık ile Her Zaman Kaliteli Müzik

Tüm melodileri aynı canlılıkta duymak isteyenler için geliştirilmiş Skullcandy Indy Bluetooth kulaklık, dokunmatik kontrollerle çağrı yanıtlama özelliği sayesinde müzik deneyiminizi aralıksız bir keyife dönüştürüyor!

Müzikte Farklılık Yaratan Bluetooth Kulaklık

Konforlu kulak içi jelleri, gürültü azaltma teknolojisi ve yüksek desibel avantajıyla Skullcandy Indy Bluetooth kulaklık, müziği aradığınız her an yanınızda.

Gerçek Bir Müzik Deneyimi

Kablosuz kulaklık deneyiminde farklılık arayanların seçimi Skullcandy Indy kulaklık, toza veya suya karşı dayanıklı yapısı, şık dizaynı ve konforlu müzik ayrıcalığı ile sesleri yükseltiyor!

Müzikal Altyapıyı Yeniden Keşfedin

Kulaklığıyla tarzını belirgin kılmak isteyenler için geliştirilmiş Skullcandy Indy Bluetooth kulaklık ile  müziğin ambiyansına kendinizi kaptırın!

Özellikler

  •        Dokunmatik Kontrollerle Çağrı
  •        Suya ve Tere Karşı Dayanıklılık
  •        Aramalar için Gürültü Azaltma
  •        16 Saate Kadar Pil Ömrü

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.