Trust Urban Quick Charge 2.0 Araç Sarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Cihazlarınızı Mümkün Olan En Yüksek Hızda Şarj Etmek İçin Otomatik Algılar

Çoğu zaman evden dışarı çıkmadan önce, saatlerce telefon ya da tabletimizin şarj olmasını bekleriz. Trust Quick Charge 2.0 sayesinde şarj için vakit kaybetmenize gerek kalmaz. Aracınızla giderken telefonunuzu ya da tabletinizi kolayca şarj edebilirsiniz. Elektronik cihazlarınızın batarya özelliklerini otomatik olarak algıladığı için mümkün olan en yüksek hızda şarj eder ve size vakit kazandırır.

 

Qualcomm QuickCharge 2.0 Uyumlu Cihazlar İle Hızlı Şarj

Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen akıllı telefonlarının kullanım oranı her geçen gün artıyor. Birçok işimizde kolaylık sağlamasının yanında sevdiklerimizle olan iletişimimizi de onlar sağlıyor. Telefonunuz Qualcomm Quick Charge 2.0 uyumlu ise Trust şarj cihazı sayesinde ultra hız kazanır ve priz olan her yerde çok kısa sürede telefonunuzu şarj edebilme ayrıcalığını yaşarsınız. Bu sayede hiçbir işiniz aksamaz ve sevdiklerinizle doya doya görüşebilirsiniz.

 

Tabletlerin Hızlı Şarj Edilmesi

Tabletler için uzun süren şarj süreleri günlük hayatın içerisinde ciddi vakit kayıplarına neden olabiliyor. iPad ürünlerini 12W, Samsung Galaxy tabletleri ise 10W hızda şarj edebilen Trust şarj cihazı sayesinde hız kazanın ve hiçbir işinizden ya da eğlencenizden geri kalmayın.

 

Şarj Sürenizi Yarı Yarıya Düşürün

Tek bir şarj aleti ile mp3 player ya da taşınabilir şarj cihazı gibi uyumlu olan tüm elektronik cihazlarınızı şarj edebilme ayrıcalığını yaşayın. Üstelik cihazının hızlı şarj olabilme özelliği varsa şarj süresini yarı yarıya düşürebilirsiniz. Diğer cihazlarınızı hızlı biçimde 10W veya normal hızda 5W şarj eder.

 

Kompatk Tasarım

Ultra Kompakt tasarımı sayesinde hem çok az yer kaplayan hem de tüm otomobil güç prizlerine uyan Trust şarj cihazı ile hiçbir zaman şarj sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Araba değiştirdiğinizde ya da bir başkasının arabasıyla seyahat ettiğinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Aşırı Yüklenme ve Kısa Devre Koruması

Otomobil güç prizinizde olabilecek, fark edemeyeceğiniz olası sorunlar akıllı cihazlarınız için tehdit oluşturmasın. Trust şarj cihazı karşılaşabileceğiniz aşırı yük ve kısa devre sorunlarına karşı elektronik cihazlarınızı güvence altına alır, tatsız sürprizlerle karşılaşmanızı engeller.

Özellikler

 • Priz Tipi: Araç
 • Giriş Gücü: 12/24V DC
 • USB Port Sayısı: 1
 • USB Port Tipi : USB-A
 • Şarj Teknolojisi: Quick Charge 2.0/Otomatik Algılama
 • Toplam Çıkış Gücü: 15W, QC 2.0
 • Korumalar: Kısa Devre ve Yüksek Akım Korumaları
 • Uyumluluk : Tüm Marka Telefon ve Tabletler
 • Boyutlar: 59 x 24 x 24 mm
 • Ağırlık: 20 gr
 • USB kablo dahil değildir

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var
Kablo
Yok
Pil & Güç Yönetimi
Şarj Gücü
15V
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
1

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.