Dexim Daks P0015 10.000 mAh Metal Powerbank

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güçlü ve Hızlı Powerbank

Dexim Daks Powerbank, 10000 mAh enerji depolama kapasitesi sayesinde cep telefonlarının uzun süre şarj gereksinimini karşılar. Hızlı şarj etme özelliği, elektronik cihazlarınızın bataryasını doldurmak için ayırdığınız süreyi büyük ölçüde azaltır.

Zırh Gibi Koruyan Metal Gövde

Dexim Daks P0015 Powerbank, metal gövde tasarımına sahiptir. Eşsiz tasarım neticesinde ürün, darbelerden ya da fiziksel zorlanmalardan etkilenmez. Metal tasarım ayrıca, şarj sırasında cihazın aşırı ısınmasının önüne geçer ve üst düzey performans sağlar.

İşlevsel Tasarım Özellikleri

Dexim Daks Powerbank, güçlü ve dayanıklı yapısının yanı sıra, fiziksel olarak işlevsel özellikler de sunar. Minimal bir tasarıma sahip cihazı, cebinizde ya da çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Dolayısıyla yer ya da zaman fark etmeksizin, uyumlu elektronik cihazlarınızı istediğiniz an şarj edebilirsiniz.

Üst Düzey Güvenlik

Cep telefonu ya da tablet gibi elektronik cihazları şarj ederken, elektrik kaynağının güvenli akım göndermesi gerekir. Dexim Powerbank, kısa devre koruması özelliğiyle, şarj sırasında elektronik devrelerin zarar görmesine neden olan aşırı akımı önler.

Kolay Kullanımı Destekleyen Bağlantılar

Ürünün 10000 mAh gücündeki bataryasını şarj etmek istediğinizde, üzerinde bulunan micro USB giriş bağlantısını kullanabilirsiniz. Micro USB giriş ve çıkış birimlerinin yanı sıra, standart USB çıkışını kullanarak da, cep telefonlarının bataryalarına kolay bir şekilde enerji depolayabilirsiniz.

Fark Yaratan Detaylar

  • Çıkış birimleri: USB, micro USB ve Type-C
  • Malzeme özelliği: Metal alaşım
  • Şarj teknolojisi: Hızlı şarj 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DEXİM DAKS P0015 10.000 MAH METAL POWERBANK
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
10000 MAH
Batarya Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Pil Göstergesi
BELİRTİLMEMİŞ
Şarj Girişi Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Kablo Dahili Mi
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Orıjınal Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
DEXIM
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok