Cellularline 10W Katlanabilir Kablosuz Şarj Standı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kablosuz Şarjınız Her Zaman Yanınızda

Qi kablosuz şarj ile uyumlu tüm akıllı telefonları hızla şarj etmenizi sağlayan Qi sertifikalı Cellularline kablosuz şarj istasyonudur. Ultra ince ve kompakt, seyahat için mükemmeldir.


Katlanan Yapı

Katlanan yapı, akıllı telefonunuzu iki farklı yüksekliğe konumlandırmanıza olanak tanır, böylece dikey veya yatay olarak şarj edilebilir. Paket, 160 cm USB-C kablosu içerir. 10W kablosuz hızlı şarjı garanti etmek için, pakete dahil olmayan en az 18W'lık uyarlanabilir bir USB şarj cihazı gerektirir.

Özellikler

  • Input: DC 5/9V – 2A
  • Output: 10W
  • Ağırlık: 102 gr

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.