Momax QU1 Q Power UV-BOX UV Sterilizasyon Dezenfekte Kutusu ve Kablosuz Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bakterilerin %99.9’unu Öldürür

Bilimsel çalışmalar, akıllı telefonların yüzeyinin tuvaletten 7 kat daha kirli olduğunu gösteriyor. Bunun için Momax UV-C BOX ultraviyole ışınları, mikropların %99.9’unu öldürerek hijyen sağlar. 

2 Mod ile UV Sterilizasyon

Cihaz, 18 dakika hızlı ve 30 dakika standart modları ile çalıştırılabilir. Belirlenen zaman aralıklarında dezenfekte sonrası otomatik kapanır. Dezenfeksiyon işlemini ısı, sıvı veya zararlı kimyasal kullanmadan UV-C ışınları ile yapar, cihazınıza zarar vermez. 

Aroma Yayıcı

Dilerseniz cihaza aroma ekleyip dezenfekte edilmiş cihazlarınızın hoş kokmasını sağlayabilirsiniz.

Kablosuz Hızlı Şarj 

Kablosuz şarj için yapmanız gereken tek şey, akıllı cihazınızı UV-C BOX’ın üstüne koymaktır. UV-C BOX, 10W hızlı şarj desteklidir. 

Daha Büyük Kapasite

UV-C BOX geniş kapasitesi ile birçok cihazı dezenfekte etmeye uygunken aynı zamanda akıllı cihazınızı ve aksesuarları aynı anda dezenfekte etmenizi de sağlar. 

Teknik Özellikler

  • Model: QU1
  • Giriş: 5V 2A, 9V 2A
  • Çıkış: 5V 1A, 9V 1A (10W Max, Kablosuz Şarj)
  • Boyutlar: 200mm x 120mm x 48mm
  • Ağırlık: 337g
  • Kutu İçeriği: UV-BOX, Micro USB Kablo, Mikrofiber Bez, Kullanım Kılavuzu

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.