Trust Qylo Qi 10W Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Gereksiz Kablolarla Vedalaşın

Cep telefonunuzu şarj ederken kablo karmaşasından uzak kalmak istiyorsanız Trust Qylo Qi sizinle! Kablosuz hızlı şarj özelliği sayesinde pratik ve şık bir modeldir.

Şık ve İnce Tasarım Detayları

Oval wireless şarj pedi, zarif tasarım detayları ve tek güç girişi ile minimalist görünen model, güçlü şarj özelliği ile de fonksiyonelliğin zirvesine oturur.

Uykuya Geçen Otomatik Gece Modu

Cep telefonunuza güç akışının başladığına emin olmak için ürün üzerine yerleştirilen göstergelere bakabilirsiniz. Telefona şarj akışı başladığı anda yanan ışıklar, gece uykunuzda sizi rahatsız etmez. Geceleri ortam karardığı zaman kesilen gösterge ışıkları ile güç sadece şarja odaklanır.

Tüm Aileniz için Uygun

Farklı markalara ait iOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonları ile mükemmel uyum sağlayan Trust Qylo Qi 10W hızlı kablosuz şarj cihazını tüm ailenizle beraber kullanabilirsiniz.

Telefonunuz Kılıfında Kalsın

Telefonunuzu şarj etmek için her seferinde kılıfından çıkarmak ile uğraşmadan sadece istasyona yerleştirmeniz yeterli olur. Maksimum 3 mm kalınlığa sahip kılıflardan kusursuz güç akışı sağlanır.

Emniyetli Sistem ile Güvenlik

Akıllı koruma sistemine sahip Qylo Qi hızlı kablosuz şarj cihazı ile telefonunuz için endişe etmeniz gerekmez. Modele uygun maksimum gücü sağlayarak kapasitesini zorlamaz. Yabancı cisim algılama özelliği ile lüzumsuz güç akışını engeller.

Mikro-USB ile Uyumlu

USB portuna sahip model mikro USB kablo ile çalıştırılır. Kendi kablosunu yanınıza almayı unutursanız uyumlu başka bir parça ile günü geçirebilirsiniz.

Hızlı, Güçlü ve Kusursuz Performans

Bataryanızı kısa sürede dolduran hızlı şarj cihazı, kablosuz istasyon tasarımı ile gereksiz ağırlığı ortadan kaldırır. Sadece 56 g ağırlığındaki bu ürün bataryanızın ihtiyacı olan kusursuz enerji performansını sunar.

Özellikler

  • Model: Qylo Qi
  • Ürün: Hızlı, Kablosuz Şarj Cihazı
  • Ölçüler: 10x10x6 cm
  • Ağırlık: 56 g
  • Güç: Telefona Göre Otomatik (5W, 7.5W, 10W)
  • Port: Mikro USB
  • Gösterge: Işık
  • Özellik: Yabancı Cisim Algılama, Akıllı Koruma Sistemi, Qi 1.2.4 Kablosuz Şarj Teknolojisi, Gece Modu, Kılıfla Şarj (max 3 mm)

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TRUST QYLO Qİ 10W HIZLI KABLOSUZ ŞARJ CİHAZI
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
HIZLI ŞARJ
Kablo Dahili Mi
EVET
Çıkış Gücü (w)
10 W
Çıkış Akımı (a)
KABLOSUZ ŞARJ
Usb Port Sayısı
1
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TRUST
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok