Philips DLP2621-12 Type-C ve USB-A Çıkış Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Philips Şarj cihazı  Type-C ve USB-A Çıkış  DLP2621-12 

2 portlu USB şarj cihazı – çoklu USB güç kaynağı sayesinde aynı anda 2 cihazı şarj etmenize olanak tanır. Ayrıca Güç Dağıtımı destekli USB-C bağlantı noktası vardır
USB-C bağlantı noktası - USB-C, günümüzde cep telefonları, dış mekan kameraları ve tabletler gibi mobil cihazlarda kullanılan en yeni şarj fişidir. PD (Güç Dağıtımı), 15W, 27W, 45W ve hatta 100W güç kaynağı için USB standardıdır.
Cihaz koruması: aşırı ısınmaya, aşırı gerilime ve aşırı akıma karşı akıllı koruma
Evrensel uyumluluk – Çoğu cihazı USB bağlantı noktasıyla etkileyici bir hızda şarj eden evrensel USB şarj adaptörü. iPhone X XS XR XS Max 8 7 6 Plus, iPad Pro Air Mini, Galaxy S9 S8 Plus, LG, Huawei, HTC, Motorola, Blackberry, Güç Bankası, Harici Batarya, MP3 için uygundur.

Özellikler

Adaptör tipi: AB tipi 
Çıkış: Maks. 30 W. 
Güç tüketimi: AC 100 - 240 V, 50 - 60 Hz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.