Riversong Beta CL20 Lightning 2.4A 1m Hızlı Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Cep Telefonları ile Tam Uyumlu Metal Başlık

Cep telefonları ile tam uyumlu olacak şekilde tasarlanan metal başlığı sayesinde kesintisiz bağlantı sağlar. Bu sayede şarj kaybı meydana gelmez.

Zaman Tasarrufu Sağlayan Hızlı Şarj Fonksiyonu

2.4 A hızlı şarj fonksiyonu bulunan Riversong Beta CL20 lightning kablo, hızlı şarj özelliğini destekleyen cep telefonlarının kısa sürede şarj olmasını sağlayarak ciddi bir zaman tasarrufu sunar. Bu sayede bataryası tükenen cep telefonunuzu yeniden kullanmak için saatlerce beklemeniz gerekmez.

Hızlı ve Güvenli Veri Aktarımı Performansı

Şarj ve data aktarım kablosu olarak tasarlandığı için taşınabilir bilgisayarlar ve taşınabilir belleklere veri aktarımı gerçekleştirirken de avantaj sağlar. Fotoğraftan videoya kadar tüm kişisel verilerinizi, veri kaybı riski olmadan hızlı şekilde farklı ortamlara aktarabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan İdeal Kablo Uzunluğu

1 metre uzunluğundaki kablosu ile hem taşıma kolaylığı sağlar hem de powerbank, priz veya bilgisayar ile arasında yeteri kadar mesafe kalmasını sağlar. Hareket özgürlüğü sağlayan bu kablo uzunluğu konforlu bir kullanım sunar.

Kolay Deforme Olmayan Esnek Yapı

PVC plastik ve alüminyum alaşımlı TPE malzemeden üretilen Riversong Beta CL20 lightning kablo, esnek yapısı sayesinde kıvrılma ve bükülmelerden etkilenmez. Kolay deforme olmadığı için de uzun yıllar boyunca ilk günkü formunu korur.

Zorlu Hava Koşullarına Dayanıklı Tasarım

Yüksek ve düşük hava sıcaklıklarına karşı dirençli olan malzemesi sayesinde, zorlu hava koşullarında bile yüksek performans göstermeye devam eder. Böylece şarj ve data kablonuzu dört mevsim sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Güvenli Kullanım Sağlayan Özellikler

Cep telefonunuzun bataryası dolduğunda enerji aktarımını otomatik olarak kesen Riversong Beta CL20 lightning kablo, ani akım değişimlerinin cep telefonuna zarar vermesini de önler.

Kesintisiz Şarj ve Bağlantı Avantajı

Cep telefonu, powerbank ve bilgisayar bağlantı noktaları ile tam uyum sağlayan metal başlıkları sayesinde şarj ve veri aktarımı sırasında kablonun yerinden çıkması riski ortadan kalkar. Böylece veri ve enerji kaybı yaşamazsınız.

Özellikler

  • Kullanım Tipi: Data ve Şarj Kablosu
  • Kablo Uzunluğu: 1 m
  • Malzeme: Alüminyum Alaşımlı TPE/PVC
  • Hızlı Şarj: Var
  • MFI: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
RİVERSONG BETA CL20 LİGHTNİNG 2.4A 1M HIZLI ŞARJ KABLOSU
Üretim Yeri
Çin
Mfı Lisansı
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
RIVERSONG
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok