Cellularline iPhone Şarj Adaptörü Type-C PD 20W

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 30.04.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Telefonunuzu Çabucak Şarj Edin

Hızlı şarj özelliğine sahip Cellularline şarj adaptörü ile akıllı cep telefonlarınızı kısa süre içinde şarj edebilirsiniz.


1 Metre Uzunluğunda İdeal Kablo Boyutu

Cellularline şarj cihazı 1 metre uzunluğundaki Type-C girişli kablosu ile size ideal kullanım imkanı sağlar.


iPhone Cihazlarla Uyumlu Type-C Girişli Kablo

Tüm iPhone cihazlara tam uyum sağlayan Type-C girişli kablo sayesinde yalnızca cep telefonunuzu değil, bu girişe sahip iPad ve MacBook gibi cihazlarınızı da şarj edebilirsiniz. Ayrıca adaptörü Android uyumlu bir kablo ile kullanarak, sahip olduğunuz Android cihazların da şarj işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

20W Yüksek Şarj Gücü

Cellularline iPhone PD 20W gücüyle hem telefonunuzu kısa sürede şarj eder hem de düşük enerji harcayarak yüksek verimlilik sağlar.

Dayanıklı Plastik Dış Kasa

Şarj adaptörünün beyaz renkli dış kasası, dayanıklı plastik malzemeden üretilir. Düşme, çarpma gibi durumlara karşı dayanıklı olan cihaz, bu sayede uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir.

Türkiyedeki Priz Yuvaları ile Uyumlu Adaptör Yapısı

Cellularline hızlı şarj adaptörünün enerji akışını sağlayan fiş soketi, Türkiye`deki priz yuvaları ile uyumlu olarak tasarlanır. Böylelikle şarj cihazınızı gittiğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün Tipi: Şarj Adaptörü
  • Batarya Tipi: PD
  • Kablo: 1 m Type-C
  • Batarya Gücü: 20W
  • Hızlı Şarj Özelliği: Var
  • Uyumluluk: iPhone
  • Renk: Beyaz
  • Boyut: 9x14x3 cm

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
1

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.