Cellularline USB 5 Çıkışlı 8.2A Seyahat Şarj Adaptörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

5 Portlu USB Şarj İstasyonu

Cellularline şarj adaptörü, akıllı telefonlar, tabletler, iPhone'lar ve iPad'ler için 5 USB portlu bir enerji istasyonudur.

Aynı Anda Şarj Özelliği

5 portu bulunan seyahat tipi şarj adaptörü cihazlarınızı aynı anda şarj etmek için pratik ve uygun maliyetli çözümdür. Her bir bağlantı noktasından 8A ve 40W değerinde enerji akımı sağlar. Bu sayede hızlı ve güvenli şarjı destekler.

Yeniden Yapılandırılabilir Şarj Ayarı

Cellularline şarj adaptörü üzerindeki USB bağlantı noktaları, bağladığınız cihazı tanır ve mümkün olan en hızlı şekilde yeniden şarj etmek için otomatik olarak yapılandırılır.

Akım Koruma Devresi

Bu ünite maksimum güvenlik için her bağlantı noktasında bağımsız olarak çalışan bir koruma devresi ile donatılmıştır. Ayrıca kullanılan ülkeye bağlı olarak voltaj değerini uyarlayan anahtarlama teknolojisine sahiptir. Bu sayede her seyahatiniz yanınıza alabilir ve tüm cihazlarınızı güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Çok Yönlü ve Kompakt

Hem aynı anda 5 cihaza kadar şarj sağlaması hem güvenli akım oluşturması ile öne çıkan seyahat şarj adaptörü ev ve iş yeri kullanımına da uygun portatif bir cihazdır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CLLACHUSB5STAT8AK
Üretim Yeri
ÇİN
Ürün Tipi
SEYAHAT / EV
Kablo Çıkış Arayüzü
KABLO YOK
Kablo Dahili Mi
HAYIR
Usb Port Sayısı
5
Şarj Teknolojisi
AKIM KORUMA
Hızlı Şarj
VAR
Mfı Lisansı
YOK
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
CELLULAR LINE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok