Cellularline USB 4 Çıkışlı 4.2A Seyahat Şarj Adaptörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

USB Soketli Şarj Adaptörü

USB konnektöre sahip mobil cihazları aynı anda tek adaptör ile şarj etme ayrıcalığı sunan Cellularline USB seyahat şarj adaptörü hem tasarımı hem de kullanım kolaylığı ile çok sayıda bataryalı cihazı olan kullanıcılara büyük bir konfor sağlar.

Dört Cihazı Tek Seferde Şarj Etme

4 adet USB soketi tek bir adaptör üzerinden kullanıcılara sunan Cellularline USB seyahat şarj adaptörü, eş zamanlı olarak 4 farklı cihazı şarj edebilir. Bu kullanışlı şarj adaptörü sayesinde her bir cihaz için farklı bir adaptör kullanma ve gereksiz priz işgal etme sorunu da çözülmüş olur.

Hızlı Şarj ile Zaman Tasarrufu

Hızlı şarj teknolojisini destekleyen tüm mobil cihazları 21W / 4.2 A çıkışla kısa sürede şarj eder. Bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Akıllı Telefon ve Tabletler İçin Uygun

Akıllı telefonlardan tablet bilgisayarlara, dijital kameralardan medya oynatıcılara kadar pek çok şarjlı cihaz için uygun olan Cellularline USB seyahat şarj adaptörü ile powerbank gibi harici enerji depolama birimlerini de doldurabilirsiniz.

Kolay Taşınabilir Kompakt Tasarım

Cellularline USB seyahat şarj adaptörünü, cep boyutu ve kompakt tasarımı sayesinde her yere kolaylıkla götürebilir, kullanmadığınızda ise küçük bir çekmecede dahi rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CLLACHUSBQUAD4AK
Üretim Yeri
ÇİN
Ürün Tipi
SEYAHAT / EV
Kablo Çıkış Arayüzü
KABLO YOK
Kablo Dahili Mi
HAYIR
Usb Port Sayısı
4
Şarj Teknolojisi
AKIM KORUMA
Hızlı Şarj
VAR
Mfı Lisansı
YOK
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
CELLULAR LINE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok