K.Fulai KA 01M 10W Şarj Adaptörü + Micro USB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı Şarj Adaptörü

10 W gücündeki şarj adaptörü ve micro USB, telefonlarınızı kısa sürelerde şarj etmek için kullanabileceğiniz kaliteli bir şarj setidir. Ayrıca hızlı şarjı destekleyen telefonlarda üstün performans gösterir ve hayatı kolaylaştırır.

Kolay Kullanım

Mikro giriş portuna sahip olan akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz K.Fulai şarj adaptörü, sahip olduğu micro USB kablosu ile birlikte pratik ve zahmetsiz bir kullanıma imkan verir.

Kaliteli Malzemeler

Üstün teknoloji ile üretilen şarj adaptörü, içeriğinde bulunan TPS ve ABS materyaller sayesinde oldukça kaliteli ve güvenli bir kullanıma olanak tanır. Böylece uzun yıllar güvenle telefonlarınızı şarj etmenizi sağlar.

Giriş ve Çıkış Güçleri

En pratik kullanımı sağlayan micro USB ve şarj adaptör seti, DC 5V-2.4A giriş gücüne ve AC100-240V 50-60Hz çıkış gücüne sahiptir.

İdeal Boyutlar

Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen şarj adaptör seti, her yere uyum sağlayan ideal boyutlar ile tasarlanmıştır. Bu sayede taşıma kolaylığı ile konforlu bir kullanım sağlar.

Güçlü Tasarım

Bir adet USB port girişine sahip olan şarj adaptörü, 10 W gücü ile oldukça dayanıklı ve kaliteli bir performans sergiler.

Her Yerde Yanınızda

Standart boyutlara sahip olan K.Fulai şarj adaptörü ve micro USB, seyahatlerinizde çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğinizi hafif ve minimal bir tasarıma sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Giriş Gücü: DC 5V-2.4A
  • Çıkış Gücü: AC100-240V 50-60HZ
  • Adaptör Giriş: 1 USB Port
  • Malzemesi: TPE + ABS

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
K.FULAİ KA 01M 10W ŞARJ ADAPTÖRÜ + MİCRO USB
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
DUVAR
Kablo Çıkış Arayüzü
LİGHTNİNG
Kablo Giriş Arayüzü
USB-A
Çıkış Gücü (w)
10 W
Çıkış Akımı (a)
2.4 A
Çıkış Gerilimi (v)
BELİRTİLMEMİŞ
Usb Port Sayısı
1
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
1 YIL
Seri - Imeı
SERI
Sub Kategori
PASAJ
Marka
K.FULAI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok