Mcdodo CH-5601 30W PD3.0 QC3.0 Universal 1xUsb 1xType-C Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Mcdodo CH-5601 30W PD3.0 QC3.0 Universal 1xUsb 1xType-C Adaptör

  • McDodo Hızlı Şarj Adaptörü, akıllı telefonları ve bu şarj sistemini destekleyen diğer cihazları hızlı bir şekilde şarj etmenin uygun maliyetli bir yoludur. Bu adaptörün çift çıkışı, bir USB-A bağlantı noktası ve bir USB-C bağlantı noktası içerir. 
  • Hızlı şarj 
  • Bu hızlı, 30 watt'lık adaptör çeşitli cihazları şarj eder. Tip C çıkışı 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 2.5A, 15V / 2A, 20V / 1.5A ve USB port çıkışı 4.5V / 5A (SCP), 5V / 4.5A (SCP), 9V / 3A , 12V / 2.5A, 20V / 1.5A. Bu şarj cihazı PD2.0, PD3.0, Huawei SCP/FCP, QC2.0, QC3.0 ve SamsungAFC, BC1.2, Apple 2.4A hızlı şarj cihazları desteği ile birden fazla cihazı şarj edebilir. 
  • Her türlü telefon ve tablet için kullanılabilir. 
  • İki farklı bağlantı noktasının sağlanması, bu cihazın farklı cihazları en az sınırlama ile şarj etmesini sağlamıştır. McDodo hızlı şarj adaptörü, sabit güç ve dalgalanma olmadan farklı cihazları şarj etmeyi mümkün kılar, bu da uzun süre kullanılmasını sağlar, farklı cihazları olumsuz etkilemez ve kullanıcılar hızlı ve optimum şekilde şarj etmek için kullanabilirler.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.