Ttec 2SCQC01K SpeedCharger Qualcomm 3.0 Hızlı Universal Seyahat Şarj Adaptörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

4 Kat Daha Hızlı

Akıllı telefonları ve diğer mobil cihazları şarj etmek için kullanabileceğiniz SpeedCharger QC 3.0 Üniversal şarj aleti, 2.1A / 18W çıkış gücü ile hızlı şarj deneyimi sunar. Üniversal USB çıkışı sayesinde tüm akıllı cihazlarda kullanabileceğiniz SpeedCharger QC Üniversal, uyumlu tüm telefonları tanır ve hızlı şarj özelliğiyle standart şarj cihazlarına kıyasla 4 kata kadar daha hızlı şarj eder. 

Güvenli Şarj

Güvenli şarj için akım korumalı devreleri ile geliştirilen SpeedCharger QC 3.0 Üniversal, iPhone ve Android uyumludur. Ofis hayatından ev yaşamına, elektrik kaynağına ulaştığınız her yerde cihazlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Özellikler

  • USB seyahat şarj cihazı-5V/3A - 9V/2A - 12V1.5A maksimum 18W
  • Qualcomm QuickCharge 3.0 teknolojisi ile telefonunuzu tanır ve 4 kata kadar daha hızlı şarj eder (Uyumlu cihazlar için, standart şarj cihazlarına göre)
  • Güvenli şarj için akım korumalı
  • LED güç göstergesi
  • 180-240 Volt AC giriş

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
1

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.