Baseus Cafule 1.5A Micro USB Şarj ve Data Kablosu 2m Siyah

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Kalite ile İşlevsel Kullanıcı Deneyimi 

Baseus Cafule serisi 1,5A Micro USB şarj data kablosu, dayanıklı, uzun ömürlü ve işlevsel yapısıyla kullanıcılardan tam not alır. Micro-USB girişli tüm aygıtlarınızı uyum sorunu yaşamadan şarj edebilen kablo, günlük kullanım için idealdir.  

Hızlı Şarj ve Veri Aktarımı Deneyimi

Kablo 1,5 amper değerindeki akım gücüyle hızlı şarj deneyimini garanti altına alır. Micro-USB ile uyumlu kablo hızlı şarj ve veri aktarımı için tasarlanır. Baseus Cafule Micro-USB şarj data kablosu; telefon, tablet, fotoğraf makinesi ve oyun konsolu gibi cihazları sadece şarj etmekle kalmaz aynı zamanda veri aktarımını da mümkün kılar. 

Uzun Ömürlü Kullanım

Modelin kablo kısmı örgülü tasarım sistemiyle güçlendirilir. Kablo kopmasının önüne geçen örgü yapısı, esnek yapısıyla kıvrılma ve bükülmeden olumsuz şekilde etkilenmez. Kablonun konnektör uçlarında alüminyum alaşım materyal tercih edilir. Yüksek iletim kabiliyetiyle dikkat çeken materyal, aşınmaya karşı dayanıklı tasarımıyla kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşır. 


Güvenli Şarj Avantajı

Güvenli şarj akım özelliğine sahiptir. Kablo cihazınızın şarj dolumu tamamlandığında güç kaynağı ve cihaz arasındaki akım transferini otomatik olarak durdurur. Böylelikle cihazınızın bataryasına zarar gelmez ve uzun süre aynı batarya performansını gösterebilir. 

480 Mbps Veri Aktarımı 

Baseus Cafule şarj data kablosu, 480 Mbps veri aktarım hızıyla pratik kullanıcı deneyimini destekler. Tüm formatlardaki dosyaları hızlı şekilde transfer edebilen model, aktarım sırasında dosyalarınızda herhangi bir hasara neden olmaz.


Uzun Kablo ile Pratik Kullanım

Baseus tarafından üretilen model tam 200 cm uzunluğundadır. Kablo prizden uzak konumlarda bile hızlı şarj ve veri aktarımı performansından ödün vermez.  

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: USB
  • Kablo A ucu: Micro USB
  • Uzunluk: 2 metre
  • Hızlı şarj desteği: Var
  • Kablo ucu: Alüminyum alaşım
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo tipi: Örgü
  • Akım gücü: 1,5A

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CAFULE SERISI 1.5A 2 M. MICRO USB DATA ŞARJ KABLOSU
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
MİCRO USB
Kablo Materyali
ÖRGÜ
Kablo Uzunluğu (m)
2 M
Mfı Lisansı
YOK
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BASEUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok