Baseus Cafule 3A QC 3.0 Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 50 cm

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Cihazları Hızlı Şarj Edin

Baseus Cafule şarj kablosu, hızlı şarj desteği sayesinde cihazları kısa sürede şarj eder. Hızlı bir şekilde şarj olması işlerinizi aksatmadan yapabilmenizi sağlar.


Yüksek Performansı ile İş Temposuna Ayak Uydurur

Uzun süreli kullanımda bile yüksek performans sergileyebilmek için qc 0.3 desteği ile tasarlanmıştır. Bu sayede en yoğun çalışmalarınızda bile maksimum verim elde edebilirsiniz.

Akıllı Şarj Teknolojisi

Akıllı şarj teknolojisine sahip olan ürün, mobil cihazların sabit bir akımla şarj olmasını sağlar. Bu sayede cihazlar gerektiğinden fazla şarj almadığı için cihazların pil ömrü uzar. 

Elektromanyetik Alan Koruma Özelliği

Baseus Cafule şarj kablosu, manyetik alan koruma özelliği sayesinde yüksek akım, aşırı şarj, deşarj, yüksek voltaj, aşırı ısınma yüzünden cihazda hasar oluşmasını engeller. Böylece cihazınızı güven içinde kullanabilirsiniz. 

Type-C Girişi ile Akıllı Çözümler

Type-C girişli cihazlarla uyum sağlayan data ve şarj kablosu, mobil cihazlarınızın bağlantısı için akıllı bir çözüm türüdür. Baseus 50 cm uzunluğunda olan şarj kablosu ile cihazlar arası bağlantıyı kolayca kurabilirsiniz.

Kaliteli Malzemeden Üretilmiş Bir Kablo

Kaliteli malzemeden üretilen data ve şarj kablosunun etrafı, örgü tipi özel dokuma fiber kumaş ile çevrilidir. Bu sayede kırılma, bükülme ve kopmalara karşı dayanıklı hale getirilmiştir.

Alüminyum Alaşım Bağlantı Uçları

Baseus Cafule 3A Type-C 50 cm hızlı şarj kablosu bağlantı uçları alüminyum alaşım malzemesinden üretilmiştir. Alüminyum alaşım, kolay aşınmayan bir materyal olduğu için uzun ömürlüdür. 


Data Kablosu Olma Özelliği

Sadece şarj etme özelliği değil, veri aktarımı da sağlayan kablo sayesinde cihazlar arasındaki bağlantıları kurabilirsiniz. Bu avantajı ile ses ve görüntü dosyaları hızlı bir şekilde aktarılabilir. 

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: Type-C
  • Kullanım Tipi: Şarj & Data
  • Uzunluk: 50 cm
  • Güç: 3 Amper

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
Type-C
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
1

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.