Baseus Mvp Elbow 1.5A Lightning Şarj ve Data Kablosu 2m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Apple Cihazlarınızı Yüksek Hızda Şarj Edin

Lightning konnektörüne sahip Apple cihazlarda kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi cihazlarınızı yüksek performans sayesinde hızlı şekilde şarj edebilirsiniz. 1.5 A güç akımı kısa sürede batarya dolum işleminin tamamlanmasını sağlar. 

Üstün Kaliteli Veri Aktarımı

Yüksek hızlı veri aktarımı için idealdir. Cihazlarınızdaki fotoğraf, ses dosyası ve belgeleri Baseus MVP Elbow serisi lightning şarj ve data kablosu ile senkronize edebilir, net ve kesintisiz veri aktarımı elde edebilirsiniz.

Telefonunuzu Her Yerde Şarj Edin

Evde, ofiste, dışarıda ve arabada kullanıma uygundur. Kullanışlı tasarımı ile öne çıkan Baseus lightning şarj ve data kablosu, bilgisayara bağladığınız cihazlarınızı son derece hızlı şekilde şarj eder. 

Kullanışlı ve Dayanıklı Yapı

Yüksek kaliteli malzeme yapısı sayesinde oldukça sağlam duruş sergiler. Hassas kabloları koruyan dış malzeme yapısı, kopma ve kırılmalara karşı dirençlidir. Kablo kopma derdini ortadan kaldıran dış kaplama sayesinde uzun ömürlü kullanıma sahip olabilirsiniz.

Modern Tasarım Özellikleri

Göz alıcı tasarım detayları cep telefonu aksesuarı kullanımında şıklığa önem veren kullanıcılara hitap eder. Siyah renkli tasarım modern çizgileri sayesinde oldukça estetik bir görünüm yaratır.

Oyun Oynarken Kullanıma Uygun Özel Yapı

Telefonunuz ile oyun oynarken konforlu şekilde şarj işlemini tamamlayabilirsiniz. Dirsek yapılı tasarım şarj işlemi sırasında ellerinizi rahat şekilde kullanmanıza olanak tanır.

Her Yere Yetişen Uzun Kablo

Uzun kablo yapısı şarj işlemleri için priz arama derdini ortadan kaldırır. 2 metre uzunluğundaki kablo rahat kullanım için idealdir. Apple marka cihazlarınızı Baseus MVP Elbow lightning şarj ve data kablosu ile güvenle şarj edebilir, son derece konforlu kullanım elde edebilirsiniz.

Bataryayı Koruyan Dengeli Güç Akımı

Dengeli güç akımı elektronik cihazların batarya ömrünün korunmasına yardımcı olur. Şarj dolum işlemi tamamlandığında güç akımını durduran başlık yapısı, güvenli şarj imkânı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 2 m
  • Güç Akımı: 1.5 A
  • Kablo Başlığı: Lightning
  • Kullanım Amacı: Hızlı şarj ve data kablosu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MVP ELBOW SERISI 1.5A IPHONE LIGHTNING DATA ŞARJ KABLOSU 2 METRE
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
LİGHTNİNG
Kablo Materyali
ÖRGÜ
Kablo Uzunluğu (m)
2 M
Mfı Lisansı
YOK
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BASEUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok