Baseus Waterdrop Yeni Nesil PD Lightning 18W Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İşlevsel ve Dayanıklı Model 

Baseus Waterdrop serisi yeni nesil PD iPhone Lightning 18 W hızlı şarj data kablosu işlevsel ve dayanıklı yapısıyla lightning girişine sahip cihazlarınızı hızlı ve güvenli biçimde şarj eder. Üst düzey kalitedeki materyallerden üretilen model, 1,3 metrelik uzunluğuyla günlük kullanım ihtiyacınızı karşılamak için tasarlanır. 

Güvenli ve Hızlı Veri Aktarımı

Type C ve lightning ucuyla donatılan ürün, hızlı veri senkronizasyonu performansına sahiptir. Baseus Waterdrop serisinde kullanılan alüminyum alaşım malzeme güvenli alışverişini garanti altına alır. Model tüm formatlardaki medya dosyalarına sorunsuz şekilde ulaşmanıza aracılık eder.

Uzun Ömürlü Kullanım

Hızlı şarj ve data kablosu, yüksek elastikiyete sahip örgülü yapısıyla kıvrılma ve çekmeye karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Örgü tasarımıyla güçlendirilen kablo, kırılmadan ve kopmadan uzun süre kullanılabilir. Kablonun güçlendirilmiş konnektör tasarımı, uzun ömürlü kullanıcı deneyimi vadeder.

Yüksek İletim Hızı

Baseus Waterdrop yeni nesil PD iPhone lightning hızlı şarj data kablosu, 480 Mbps iletim hızıyla kullanım performansını üst seviyeye çıkarır. Söz konusu iletim hızı, veri senkronizasyonu için fazla zamanınız olmadığında işinizi bir hayli kolaylaştırır. 

Hızlı Şarj Avantajı

Bir Apple teknolojisi olan Power Delivery (PD) özelliği sayesinde uyumlu, güvenli ve hızlı şarj deneyimi için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Bu özelliği sayesinde cihazlarınızı hızlıca şarj edebilirsiniz.

Pratik Kullanıcı Deneyimi

Baseus tarafından üretilen Waterdrop iPhone hızlı şarj data kablosu 1,3 m uzunluğundadır. Prizden uzak olduğunuz durumlarda bile kullanılabilen ürün uyumlu iPhone cihazınızı bataryasına hiçbir zarar vermeden şarj eder. 

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Type-C
  • Kablo A ucu: Lightning
  • Uzunluk: 1,3 metre
  • Hızlı şarj desteği: Var
  • Kablo ucu: Alüminyum alaşım
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo tipi: Örgü
  • Güç: 18W

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
Type-C
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
1

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.