Belkin Premium Lightning Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Hep Bağlantıda Kalın

Tüm Lightning girişli cihazlarınızı tek bir kabloyla hızlı ve güvenli bir şekilde şarj ve senkronize edebilirsiniz. Evde, işyerinde veya yolda olsanız bile bağlantıda kalmak için USB ucunu doğrudan herhangi bir USB portuna takmanız yeterli olacaktır.

 

Senkronizasyon

Kablonuz en ideal mesafede bile cihazınızı şarj edebilmeye yetecek kadar kompakt bir yapıdadır. Herhangi bir USB 2.0 bağlantı noktasına takmanız yeterli olacaktır. Şarj ve senkronize etmek için dizüstü bilgisayarınıza kablonuzu bağlayarak işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Özellikler

  • Apple MFI Sertifikalı
  • Kompakt ve Taşınabilir
  • Şarj ve Veri Aktarımı
  • Tüm Lightning girişli cihazlar ile uyumlu
  • Kablo uzunluğu 1.2 metre

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1.2 m
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Lightning
Sertifika
mfi

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.